1345
1363
عنوان

به سلامتی تازه از حبس برگشته ها صلوااات😁nazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 15638 بازدید | 2161 پست
نه گلم

تونستم بی زحمت لینک بده 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قورباغه رو تخت طلایی هم بنشونی آخر میپره تو مرداب این دقیقا حکایت بعضی هاست ...تیکر تولد گلم پسرم نیکان جون 

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

تو وجدانا تو😂😂😂😂😂

تلم نمبتونم جواب بدم😐😶ارسال نمیشه 

ولی در جوابت اره😁اونم عاشقانه😂😂🤣

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1350
1376
دوستات صد در صد ناراحت ميشن عزيزم

ندارم که😂😂😂

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
۲ ماهه عضو شدی🤐

خب بشم😐😐😐تازه عضو ها فقط باید حسرت بخورن؟؟؟ یا بهر تماشای قدیمی های نی نی سایت آمده اند؟؟؟ 

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
1226
بیا خصوصی ای دیت رو بزار ادت کنم 

فرستادم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قورباغه رو تخت طلایی هم بنشونی آخر میپره تو مرداب این دقیقا حکایت بعضی هاست ...تیکر تولد گلم پسرم نیکان جون 

سلام نازی خانمممم.

ببین من فک میکردم تو خیلی درجه خشانتت بالاس. دیدم کاربر نهال خیلی بدتره باباجان😂😂

لطفا اکیپی نریزین سرم قطعم کننااا.

ب دوستات هم بگو کم توهم بزنن دخترم😀😀

چرت و پرت نگو، تا چرت و پرت جواب ندم😊
بازم لوس بازیاشون شرو شد     نخورینم /:

به شددددت باهات مواااافقممممممم 😍😘😅😆

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
1339