1373
1389
عنوان

به سلامتی تازه از حبس برگشته ها صلوااات😁nazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 15644 بازدید | 2161 پست
😂😂😂😂برووو

کجا؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
صبح صبحونه نخور ببين چجوري از گلوت ميره پايين😅

خخخ نه بازم نمیره

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
@دلبررر     @مامان_میثاق1     @مامان_بزرگ1     @خاطرهr   ...

جوووونم😍😍

ازادی همه زندانیاااا😂😂

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

بیا عزیزم😘 @خاطرهr ‍  @خاطرهr     ...

مرررس عخشممم😍

تاپیک خودت چرا تعطیل شده بود

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 
مرررس عخشممم😍 تاپیک خودت چرا تعطیل شده بود

بخاطر عقده ایا😐🤣

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
1387
بخاطر عقده ایا😐🤣

اووووف، لنتیاااااا🤧😂

1376
1226
😒برو خونتون

🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣وزن فعلی》74.800😐😕 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  
@patience     @اختاپوس     @نتردام     @_nilay     ...

اااا مبارکه خانم😄

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 
1339