1345
1363
عنوان

به سلامتی تازه از حبس برگشته ها صلوااات😁nazaniiiin

| مشاهده متن کامل بحث + 15574 بازدید | 2159 پست
چه خبر از حبس قیمتی؟ شنیدم چوب....نمودنت😂😂😂

اه خواهر از كجاش بگم

انداختنم توو گوني اول زدنممم بعد بهم گشنگي دادن

وو ديوارا خط ميكشيدم بسته هاي ده تايي صدتايي هزارتايي😐

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
😐من زیر و رو کردم ولی ندیدمت

جدی😐😐

اللهم صلی علی......😂😂😂

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کانال کیف دخترانه وزنانه👛👜👛👜باقیمت مناسب واارسال به تهران وشهرستان                   @asadikif

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام جیگر تو خوبییی چطوریایی

كجايي هي ميري مياي؟؟😒

پري كجاس گفت تاپيك بزن!!

@پرنسا۷۱    

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1350
جدی😐😐 اللهم صلی علی......😂😂😂

آره😐

تازه اینم فک میکرد تو البوم وقیحه من پیگیر شدم دیدم نیس😎😎 @دختربهاااار    

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
با اون حقوق اندکی ک تو میدی معلومه خسیسن😒

😒😒😕گلريزون ك حقم بود😒

منم تگ كرده بود يجا ولي گفته بود مثل گشت ارشاد ميمونم عكس نذاشته بود😂

پس شایدعکسمونگرفته😶😶😶

اخه من نزاشتم تازگیا

عکس داداشمونگرفته باشه بزنه عکس دومادی داداش خانم زیبل😂😂

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کانال کیف دخترانه وزنانه👛👜👛👜باقیمت مناسب واارسال به تهران وشهرستان                   @asadikif
😂😂😂عه یادم نبود امضامو

الان که گزارشتو زدم میدونی که فقط چیز حرف بدی نیست این چیزم بده😹

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 
سلامتیت مهمون داشتیم شوهرم دمپختک مرغ گذاشت  اینم گل سر سبد مهمونام 🤩

عزیزم😍😍😍😍😍

گفت دانایی که گرگی خیره سر هست پنهان در نهاد هر بشر/لاجرم جاریست پیکاری سترگ روز و شب مابین این انسان و گرگ/زور او چاره این گرگ نیست صاحب اندیشه داند چاره چیست/ای بسا انسان پر رنج و پریش سخت پیچیده گلوی گرگ خویش/ای بسا زورآفرین مرد دلیر هست در چنگال گرگ خود اسیر/هر که با گرگش مدارا میکند خلق و خوی گرگ پیدا میکند/در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر/روز پیری گرچه باشی همچو شیر ناتوانی در مصاف گرگ پیر/آدمان گر یکدیگر را می درند گرگهاشان رهنما و رهبرند/این که انسان هست اینسان دردمند گرگ ها فرمانروایی میکنند./(کاش دست از گرگ بودن برداریم عقاید مخالف رو تحمل کنیم حتی اگه برامون محترم نیستن.به دیگران لقب گرگ ندیم خودمون هم گرگ نباشیم.چون انسان بودن قشنگتره.)
سلامتیت مهمون داشتیم شوهرم دمپختک مرغ گذاشت  اینم گل سر سبد مهمونام 🤩

الهيييي بگردممم چقده ناااازه❤️😍😍😍😍😍

زيبااا تو ك هنو شروع نكردي به بچه داري؟؟ هنو زوده ها😒

😒😒😕گلريزون ك حقم بود😒

😒😒😒نه فقد پول یه تاپیک میشد 

منم ک مجانی واست تاپیک زدم

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔
عه نمیدونستم قطع شدی سلام خوبی.بازگشت پرشورتان را تبریک و شادباش میگوییم😎😎😎😁😂

سلام توو چي ميدوووني؟؟ هااا؟

چي ميدووووني؟😒😒😒

الان که گزارشتو زدم میدونی که فقط چیز حرف بدی نیست این چیزم بده😹

😂😂😂

1226
خسيس😒😒😒😒 اينه ارمان هاي نازنين؟

وام میگیرم . خوبه؟  

یه بُزی یه خروسی یه جوجه ای یه هزارپایی  یه کرمی یه مورچه ای یه شپشی یه .....

اصن چرا بکشیم!!! 

مگه همون اسفند(اسپند) چش بود!؟😂

راضی باش خواهرم! ب همین قانع باش!

دفعه ی بعدی برات قربونی میکنم🤪

ک همانا قطع دسترسی ب شما نزدیک است!  

🏴🖤🏴🖤🏴بلند بگو یا حسین(ع)🏴🖤🏴🖤🏴
نچ. بیا دعا کن امسال قبول شم دانشگاهی که میخوام  

چه دانشگاهي ميخواي قبول شي؟رشتت چيه؟

سلام توو چي ميدوووني؟؟ هااا؟ چي ميدووووني؟😒😒😒

هیچکی نمیدونس قطع شدی😐😂

1364