2726
عنوان

خانما حالم خیلی بده میشه کمکم کنید

113 بازدید | 12 پست

خانما من وزنم 50 و قدم 162 تازگیا شاید یکی دو کیلو لاغر شده باشم ولی ضعف بدن دیوونم کرده قدرت و نیرو از بدنم رفته پا میشم سرم گیج میره چشام سیاهی میره خیلی ضعف کردم رو پا وایمیسم ماهیچه های پام ضعف میره شب تتا صصبحم تمام ببدنم خواب میره میخواستم چند تا آمپول و قرص تقویتی مصرف کنم دکترم برام نوشته شما چی پیشنهاد میکنید؟ بگم توی سرم برام بزنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص هماتونیک بگیر روزی دوتا بخور بعدش بکن یه دونه خوبه خوب میشی شیره انگورم عالیه تو اب حل کن بخور

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2728
مگه مادکتریم عزیزم. یه چی میگیم میزنی. با قرصای دکتر تداخل پیدامیکنه بیاو جمعش کن... شاید کم خونی دا ...

نه منظورم دارو نبود غذاهایی مثل شیره انگور که اون خانوم گفتن مدنظرم بود

آزمایش دادم کم خون نیستم ولی پریودای به شدت وحشتناکی ذارم که قدرتم رو میگیره هم از دردد و هم خونریزی

نه منظورم دارو نبود غذاهایی مثل شیره انگور که اون خانوم گفتن مدنظرم بود آزمایش دادم کم خون نیستم ول ...

آها... باید گرمیجات بخوری دیگه عزیزم.واسه دردتم. یاکیست یا کم کاری تیروئید داری احتمالا. حتما ازمایش و سونو انجام بده

آها... باید گرمیجات بخوری دیگه عزیزم.واسه دردتم. یاکیست یا کم کاری تیروئید داری احتمالا. حتما ازمایش ...

درسته من هر ماه چکاب میشم سونو هم انجام دادم دکترم گفت سالمی ولی هر ماه بدتر و بدتر شیاف دیکلوفناک هم روم اثر نداره برا همین گفتم تقویتی بزنم تا بدتر نشدم این ماهی