1345
1363
عنوان

پسرم پدرم رو درآورده امروز

223 بازدید | 22 پست

رفلاکس داره شیر رو نمیخوره خوابش میاد سه ساعت میخوابونم بعد دوباره بلند میشه خستم به خدا هیچ کس از بچه ها رفلکس نگیرن مادر بیچاره میشه از یه طرف هم عادت نمیشم اعصابم خورده میترسم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...

الصبر الصبر الصبر

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم

وای . خدا کمکت کنه اون جمله اخرت که گفتی پریود نمیشی منو ترسوند چه برسه خودت😨

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350
وای . خدا کمکت کنه اون جمله اخرت که گفتی پریود نمیشی منو ترسوند چه برسه خودت😨

دو روزه عقب افتاده

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
دکتر برید دارو میدن خوب میشه طفلی خودشم اذیته

هزار تا دارو خورده یه روز خوبه یه روز افتضاح

دو روزه عقب افتاده

شاید بخاطر اینه که هورمونات به هم ریخته انشالله میشی 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤
عزیزم شما تو بارداریتون عصبی هم زیاد شدید؟ ممنون میشم جواب بدید

آره چند باری شدم گلم

1376
شاید بخاطر اینه که هورمونات به هم ریخته انشالله میشی 

ایشالله دعا کن عزیزم همین که بشم بلافاصله میرم دستگاه میزارم جلوگیریم ببخشید کاندوم بوده با عرض معذرت

ایشالله دعا کن عزیزم همین که بشم بلافاصله میرم دستگاه میزارم جلوگیریم ببخشید کاندوم بوده با عرض معذر ...

انشالله میشی عزیزم من درکت میکنم من بچه دوم نمیخوام واسه همین همیشه استرس بارداری دوم رو دارم خیلی بده 

منم جلوگیریم الان یک سال و نیمه با  کان...  

منم خیلی عصبی میشم یعنی بچم رفلاکس میگیره؟

ربطی نداره به نظرم گلم رفلاکس برای بچه ها طبیعیه باید درمانشون کنی خوب بشن برای بعضیها کمه برای بعضیها افتضاح  وشدید خدا نکنه بچه ات رفلاکس بگیره😧

1226
پسر منم رفلاکس داشت .هر جی میخورد بالا میاورد.مرتب ببرش دکتر

کی خوب شد قربونت دو سه روز شده بود یه بچه ی آروم ذوق کردم خوب شده ولی دوباره شروع کرده

ربطی نداره به نظرم گلم رفلاکس برای بچه ها طبیعیه باید درمانشون کنی خوب بشن برای بعضیها کمه برای بعضی ...

ممنون عزیزم خدا به بچتون سلامتی بده

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی امام زمان عج و تعجیل در فرجش صلوات 
ممنون عزیزم خدا به بچتون سلامتی بده

ممنون عزیزم ایشالله

یک سال و خورده ای بود یکم بهتر شد.کجا زندگی میکنی

نزدیک تاکستان استان قزوین مال بچه ی شما خیلی طول کشیده یا خدا طبیعیش رو میگن تا چهار یا شش ماهگیه😭

1364