2726
عنوان

خانم های چهل سال به بالا یه لحظه بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 137 پست
عزیزم من 45سالمه خیلی انرژی دارم هر روز ورزش میکنم و مواظب سلامتیم هستم اما مواظب کاری که میخواید بک ...

چشم عزیزم خیلی ممنون از توضیحتون... خیلی عالیه دوست دارم منم تو سن شما شاد وباانرژی باشم بهتون خیلی تبریک میگم...البته که 45 اصلا بالا نیست و به نظر من اوج جوانی ذهن و روحه...چون آدم دیگه مثل جوانی سردرگم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایداجان بنظرت شکم رو با لیپولیز کوچیک کنم به خوبی مال خودت میشه؟منظورم اینه آبدو نکنیم.

اگه زایمان نداشته باشی خوب میشه ،،اما اگه زایمان داشتی چون عضله ها شل شده.  ،،مثل قبل نمیشه ،باز دکتر ببینه خیلی بهتر میتونه بگه 

2728
اگه زایمان نداشته باشی خوب میشه ،،اما اگه زایمان داشتی چون عضله ها شل شده.  ،،مثل قبل نمیشه ،با ...

۲بار زایمان داشتم سزارین.

از دردش هم میترسم آخه.

یه مشکل دیگم اینه ایران زندگی نمیکنم.

اها..میگن ن بابا چیز سنگین بلند کنید و کار خونه نباید انجام داد و راه نباید رفت و..و.. از این لحاظ م ...

چیز سنگین چون شکمت بخیه داره تا مدتی بلند نکن ،،،اما من از روز سوم همه کارهام رو خودم کردم ،،،من روز دهمش تولد پسرم رو گرفت و مهمونی دادم ،،،

مردم از خنده ، ،شما سوالت چیز دیگه بود من اومدم یکسره دارم از عمل کردنم میگم ،،ببخشید تو رو خدا  ...

من دارم از صفحات اول میام اینطرف تر 😁😁 الان دیدم بحث هیکل تراشی چه گرمه اینجا....ولی من عکستونو ندیدم کاش میدیدم😓

اونجا که خیلی گرونه این عملها ،،،،میخوای پیچ دکتر رو بگم بری ببینی ،،البته کار سینه اش افتصاحه

آره ممنون میشم آدرس پیج رو بزاری.

من سایز سینم ۸۵.ولی بخاطر شیردهی افتادگی دارن.

نمیدونم با ورزش درست میشه یا نه؟.

آره ممنون میشم آدرس پیج رو بزاری. من سایز سینم ۸۵.ولی بخاطر شیردهی افتادگی دارن. نمیدونم با ورزش د ...

کار سینه اش خوب نیست کار سینه فروزان قلخانی ،،،بتول طاهری ،،و دکتر لامعی من زیاد دیدم خیلی خوب بودن. 

2706