2703
2553
عنوان

خانم های چهل سال به بالا یه لحظه بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 137 پست
عزیزم من شکم و پهلوهام رو لیپو کرد،،،تزریق کرد به با سنم ،،،،شکمم ابدو کرد ،،،،عالی شدم 

تبریک میگم گلم...چندوقت مراقبت داشتی??الان با سنتون خوش فرم شده ....شرمنده این سوالو پرسیدم!!

کاش من هیکل الانتو میدیدم اخه منم میخوام انجام بدم ولی چشمم ترسیده میگن خطرناکه و ادم میمیره دور از جونتون...من فقط شکم دارم دوست دارم شانسم 

۳۵ سالمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک میگم گلم...چندوقت مراقبت داشتی??الان با سنتون خوش فرم شده ....شرمنده این سوالو پرسیدم!! کاش م ...

فرم باس ن م عالی شد. ،،،شکم و پهلوم کلا یه ذره چربی نموند ،،منتهی سر معده ام چاق شده با بازوهام ،،دوباره قراره برم برا این دو تا

2720
فرم باس ن م عالی شد. ،،،شکم و پهلوم کلا یه ذره چربی نموند ،،منتهی سر معده ام چاق شده با بازوهام ،،دو ...

ان شاالله  بسلامتی و تندرستی....واای سرمعده ی منم چاق شده به نسبت پایین شکمم 

خیلی حرصشو میخورم..کلا وزنم ۵۶ یا ۵۷ کیلو هست

چاق نیستم ولی از سز ارین لعنتی شکم دراوردم

2714
همین دوستم که بهت میگم همسرش تو ناجا بود انقدر مرد خوب و سربزیر و مودب ،،که اصلا همه میگفتن چه مرد خ ...

واقعا از طرف منم بهش تبریک بگو...زن قدرتمندیه...باید به همچین آدمی افتخار کرد

فرم باس ن م عالی شد. ،،،شکم و پهلوم کلا یه ذره چربی نموند ،،منتهی سر معده ام چاق شده با بازوهام ،،دو ...

سایداجان بنظرت شکم رو با لیپولیز کوچیک کنم به خوبی مال خودت میشه؟منظورم اینه آبدو نکنیم.

2706