2410
2553
عنوان

خانم های چهل سال به بالا یه لحظه بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 137 پست

ببین عزیزم من تاپیک قبلیتم پست گذاشتم یکی رو میشناختم خیر و پولدار 

یه ریسکی کرد تو زندگیش برای کمک و سود زیاد بعدش خودشم ورشکست شد و محتاج.

من از اونوقت یاد گرفتم اصلا برای زندگی تو دراز مدت برنامه ریزی نکنم.و اصلنم ریسک نمیکنم.

در مورد کار کردنم بگم مامان من 65 سالشه همه ی کاراشو خودش میکنه حتی میاد خونه ی من ظرفامو میشوره چون من میگم دستام خراب میشه یا باید بندازم ماشین یا جمع میکنم یه خانوم میاد میشوره.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۹ سالمه ، اصلا باورم نمیشه به این سرعت گذشت همیشه احساس میکنم تو ۲۰ سالگیم موندم آخه هر کی منو ب ...

چه خوووب تبریک عزیزم

چرا حسرت؟ مگه چی رو از دست دادید؟ خوب همه یه وقت بچه بودیم یه روزی هم توفیق داشته باشیم سن پیری رو تجربه میکنیم...این وسط به نظر من سن 30 با 40 یا 50 فرقی نداره...شاید اشتباه میکنم من ....نمیدونم

شما الان قدرت ریسک دارید؟ یعنی بهتون بگن کاری رو شروع کن بعد 6 سال به درامد بالای 10 میلیون میرسی انجام میدید یا حوصله اش رو ندارید؟؟

2456

من چهل سالمه ولی پیر نیستم حس پیری ندارم ظاعرش هم ندارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من که انجام میدم ،،،،دوسال پیش رفتم پیکرتراشی ،،،دوباره اول مهر هم دارم میرم ،،کلا انگیزه هام بیشتر ...

عالیه که اینقدر خوب انرژی دارید و مطمینا شما از جوون 18 ساله ولی بی هدف خیلی جوونترید

2714
من ۴۶سالم هست ببین ادم افتاده تر میشه خوش اخلاق تر میشه به کاراش فکر میکنه میبینه چقدر اشتباه داشته ...

سلام خانمی.

اینکه گفتین خوش اخلاقتر میشه و به اشتباهات گذشته اش پی میبره خیلی حرف درستیه

منم اونطوریم

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
چه خوووب تبریک عزیزم چرا حسرت؟ مگه چی رو از دست دادید؟ خوب همه یه وقت بچه بودیم یه روزی هم توفیق دا ...

حسرت بخاطر اینکه تو جوونی که توان  و حوصله آدم بیشتره دوست داری زیارت بری سیاحت بری من همش فکر جمع کردن و قسط دادن بودم زمانی که هیکل بهتری داشتم و میتونستم خوب بپوشم نپوشیدم الانم نسبت به اطرافیانم که همه چیشون براه بود از لحاظ مادی فرقی ندارم 

ولی اگه این کار سرمایه گذاری که میگید باشه همین الانم ریسکش رو قبول میکنم

من ۳۹ سالمه...

دوست دارم هر روزم با قبلم فرق کنه

باور کن شورو هیجان از بیست سالگی بیشتره 

چون دیگه دقیقا میدونم چی میخوام چی خوشحالم میکنه

با کی رفت و آمد کنم راحت ترم

یه پختگی خاصی پیدا میکنه آدم

انگاری تازه خودت رو شناختی

و در جواب سوالتان بله هنوزم دوست دارم کارهای جدیدی رو شروع کنم حتی زده به سرم یه لیسانس دیگه بگیرم 😋😋😋

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
من چهل سالمه ولی پیر نیستم حس پیری ندارم ظاعرش هم ندارم

عزیزم شما رو دنبال میکنم میدونم  منتظر نتیجه فرهنگیان پسرتون هستین ان شاء الله قبول میشن.

چون پسر منم فرهنگیان خونده

2706