2726
عنوان

خانم های چهل سال به بالا یه لحظه بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 137 پست
عزیزمممم ایشالا که زود خوب بشید.. خواهر منم 35 سالشه سنگ کلیه داره مدام...کلیه اش سنگ سازه بیچاره خی ...

من از سال ۹۲مریض شدم ای کاش من هم سنگ داشتم من کم کارکلیه هام پارسال که حالم خیلی بد بود کل بدنم ورم کرده بود میتونی باور کنی تو ۱۰روز ۳۰کیلو کم کردم اب تو بدنم جم شده بود 

من از سال ۹۲مریض شدم ای کاش من هم سنگ داشتم من کم کارکلیه هام پارسال که حالم خیلی بد بود کل بدنم ورم ...

وااای عزیزم چقدر سختتتتتتتت...واقعا بیماری کلیه خیلی داغون میکنه آدمو..

درمان نداره؟؟😥😥😥😥

عزیزم من هر شب تصمیم گرفتم نزدیک اذان صبح نماز شب بخونم لایق بدونی هر شب دعاتون میکنم ایشالا زوووود بهتر بشید ... پر از انرژی مثبت باشید تا سلامتی رو زودتر بدست بیارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انرژی بدن چی؟ بازم هرکاری دوست داری میتونی انجام بدی؟ یا آدم میگه از من گذشته ولش کن؟ 

بستگی به باور خودت و محدودیت هات داره. من الان دوست دارم مثل رفتار کنم ولی همسرم می گه زشته 

ولی حوصله کمتر می شه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
وااای عزیزم چقدر سختتتتتتتت...واقعا بیماری کلیه خیلی داغون میکنه آدمو.. درمان نداره؟؟😥😥😥😥 عزیز ...

ممنون عزیزم الان بهترم خداروشکر خیلی سختی کشیدم پارسال اب بدنم رفته بود تو ریه هام نمیتونستم نفس بکشم یک ماه بیمارستان بودم خدالطف کرد حالم بهترشد التماس دعا دارم 

2728
ممنون عزیزم الان بهترم خداروشکر خیلی سختی کشیدم پارسال اب بدنم رفته بود تو ریه هام نمیتونستم نفس بکش ...

ایشالا هر روز بهتر و بهتر و بهتر میشید عزیزم... خدا به خاطر سه تا فرزند گلتون انشاالله به حق این شبای عزیز سلامتیتون رو بهتون برگردونه💓

عزیزم منم 46 سالمه اصلنم احساس پیری نمیکنم.

بچه هامم بزرگ کردم خیلی راحتم. زیاد مسافرت میرم و خرید میکنم

ولی خیلی تنبل شده ام.اصلا کار خونه و آشپزی نمیکنم.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
عزیزم منم 46 سالمه اصلنم احساس پیری نمیکنم. بچه هامم بزرگ کردم خیلی راحتم. زیاد مسافرت میرم و خرید ...

ممنون نظر دادید..اینکه کار خونه نمیکنید به خاطر شرایط سنی که نیست درسته؟من فکر میکنم آدم انگیزه داشته باشه تا 60 سال هم جوون هست

یه سوال مهم دارم: اگه الان به شما بگن یه کاری رو که تا حدی ریسک هم داره انجام بده تا 5 سال بعد به درامد عالی میرسی ...انجام میدید؟ یا میگید از من گذشته؟

من ۳۹ سالمه ، اصلا باورم نمیشه به این سرعت گذشت همیشه احساس میکنم تو ۲۰ سالگیم موندم آخه هر کی منو با دخترم میبینه باورش نمیشه مادر دختر باشیم 

ولی کلا من الان سعی میکنم بیشتر قدر خودم و زندگیمو بدونم دیگه لذت ببرم خوب بپوشم خوب بگردم ، میدونی آدم تو این سن حسرت میخوره که چرا تو جوونی انقدر به خودت سخت گرفتی ، چرا همش به فکر پس انداز و خونه و ماشین بودی 

به سر و وصع خودم و خونه ام میرسم ،،،خیلی با پسرم کافه و رستوران میرم ،،،کلا ادم جیغجیغو و شلوغی ام ، ...

چه خوووب...تبریک میگم بهتون...

یه سوال مهم دارم که از بقیه هم پرسیدم: اگه یه کاری بهتون بگن تو این سن شروع کنید که ریسک داره ولی اگه درست پیش بره تا 6 سال نهایتا به درامد خووووب میرسید انجام میدید یا میگید از من گذشته و به شرایطتتون قانع هستید؟

انرژی بدن چی؟ بازم هرکاری دوست داری میتونی انجام بدی؟ یا آدم میگه از من گذشته ولش کن؟ 

من که انجام میدم ،،،،دوسال پیش رفتم پیکرتراشی ،،،دوباره اول مهر هم دارم میرم ،،کلا انگیزه هام بیشتر شده و دوست دارم هر کاری رو بهشون علاقه دارم انجام بدم ،،،

[QUOTE=104444747]وااای عزیزم چقدر سختتتتتتتت...واقعا بیماری کلیه خیلی داغون میکنه آدمو.. درمان نداره؟؟😥😥😥😥 عزیز ...[/Qعزیزم لطف میکنی برا منو بچهامم دعا کنی انشالا دعاهات بحق حضرت علی اصغرمستجاببشه

2706