1363
1389
عنوان

خانم های چهل سال به بالا یه لحظه بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 137 پست

عزیزم منم 46 سالمه اصلنم احساس پیری نمیکنم.

بچه هامم بزرگ کردم خیلی راحتم. زیاد مسافرت میرم و خرید میکنم

ولی خیلی تنبل شده ام.اصلا کار خونه و آشپزی نمیکنم.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

عزیزم منم 46 سالمه اصلنم احساس پیری نمیکنم. بچه هامم بزرگ کردم خیلی راحتم. زیاد مسافرت میرم و خرید ...

ممنون نظر دادید..اینکه کار خونه نمیکنید به خاطر شرایط سنی که نیست درسته؟من فکر میکنم آدم انگیزه داشته باشه تا 60 سال هم جوون هست

یه سوال مهم دارم: اگه الان به شما بگن یه کاری رو که تا حدی ریسک هم داره انجام بده تا 5 سال بعد به درامد عالی میرسی ...انجام میدید؟ یا میگید از من گذشته؟

1401

من ۳۹ سالمه ، اصلا باورم نمیشه به این سرعت گذشت همیشه احساس میکنم تو ۲۰ سالگیم موندم آخه هر کی منو با دخترم میبینه باورش نمیشه مادر دختر باشیم 

ولی کلا من الان سعی میکنم بیشتر قدر خودم و زندگیمو بدونم دیگه لذت ببرم خوب بپوشم خوب بگردم ، میدونی آدم تو این سن حسرت میخوره که چرا تو جوونی انقدر به خودت سخت گرفتی ، چرا همش به فکر پس انداز و خونه و ماشین بودی 

به سر و وصع خودم و خونه ام میرسم ،،،خیلی با پسرم کافه و رستوران میرم ،،،کلا ادم جیغجیغو و شلوغی ام ، ...

چه خوووب...تبریک میگم بهتون...

یه سوال مهم دارم که از بقیه هم پرسیدم: اگه یه کاری بهتون بگن تو این سن شروع کنید که ریسک داره ولی اگه درست پیش بره تا 6 سال نهایتا به درامد خووووب میرسید انجام میدید یا میگید از من گذشته و به شرایطتتون قانع هستید؟

انرژی بدن چی؟ بازم هرکاری دوست داری میتونی انجام بدی؟ یا آدم میگه از من گذشته ولش کن؟ 

من که انجام میدم ،،،،دوسال پیش رفتم پیکرتراشی ،،،دوباره اول مهر هم دارم میرم ،،کلا انگیزه هام بیشتر شده و دوست دارم هر کاری رو بهشون علاقه دارم انجام بدم ،،،

[QUOTE=104444747]وااای عزیزم چقدر سختتتتتتتت...واقعا بیماری کلیه خیلی داغون میکنه آدمو.. درمان نداره؟؟😥😥😥😥 عزیز ...[/Qعزیزم لطف میکنی برا منو بچهامم دعا کنی انشالا دعاهات بحق حضرت علی اصغرمستجاببشه

1394

ببین عزیزم من تاپیک قبلیتم پست گذاشتم یکی رو میشناختم خیر و پولدار 

یه ریسکی کرد تو زندگیش برای کمک و سود زیاد بعدش خودشم ورشکست شد و محتاج.

من از اونوقت یاد گرفتم اصلا برای زندگی تو دراز مدت برنامه ریزی نکنم.و اصلنم ریسک نمیکنم.

در مورد کار کردنم بگم مامان من 65 سالشه همه ی کاراشو خودش میکنه حتی میاد خونه ی من ظرفامو میشوره چون من میگم دستام خراب میشه یا باید بندازم ماشین یا جمع میکنم یه خانوم میاد میشوره.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
من ۳۹ سالمه ، اصلا باورم نمیشه به این سرعت گذشت همیشه احساس میکنم تو ۲۰ سالگیم موندم آخه هر کی منو ب ...

چه خوووب تبریک عزیزم

چرا حسرت؟ مگه چی رو از دست دادید؟ خوب همه یه وقت بچه بودیم یه روزی هم توفیق داشته باشیم سن پیری رو تجربه میکنیم...این وسط به نظر من سن 30 با 40 یا 50 فرقی نداره...شاید اشتباه میکنم من ....نمیدونم

شما الان قدرت ریسک دارید؟ یعنی بهتون بگن کاری رو شروع کن بعد 6 سال به درامد بالای 10 میلیون میرسی انجام میدید یا حوصله اش رو ندارید؟؟

من چهل سالمه ولی پیر نیستم حس پیری ندارم ظاعرش هم ندارم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1403
من که انجام میدم ،،،،دوسال پیش رفتم پیکرتراشی ،،،دوباره اول مهر هم دارم میرم ،،کلا انگیزه هام بیشتر ...

عالیه که اینقدر خوب انرژی دارید و مطمینا شما از جوون 18 ساله ولی بی هدف خیلی جوونترید

1339