2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به حرف کسی گوش نمیکنن

خدا کمکشون کنه .من خودم  الان راضی هستم  حداقل اینه تو خونه ای خودم  هستم اجاره ها کشوری که بودین مثل ایران  رهن نمیگیرن  باید ۴ ماه یا ۲ ماه پیش پیش اجاره میدادیم. ا

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2720
خدا کمکشون کنه .من خودم  الان راضی هستم  حداقل اینه تو خونه ای خودم  هستم اجاره ها کش ...

شوهر من اعصاب منو خورد کرده نمیذاره دیگه از زندگی لذت ببریم همه حرف های روزانش در مورد استرالیا تازه خونه خریدیم میخواد بفروشه 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
شما کجا رفتی چرا برگشتی 

ما تو کار روغن ماشین هستیم  برا تبلیغات نیاز به سرمایه گذار داشتیم . الان دیگه یه کشور دیگه که جنسمون شناخته شده هست تو رفت و آمد هست همسرم

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2714
شوهر من اعصاب منو خورد کرده نمیذاره دیگه از زندگی لذت ببریم همه حرف های روزانش در مورد استرالیا تازه ...

نزاری  جان من نذاری   مگه  ۱۰۰درصد مطمئن باشی اونجا ساپورت مالی میشی ..ماهم خونه و ماشین و فروختیم رفتیم ...بعد چند سال دوباره خونه ماشین و تونستیم بخریم  ..همه اش خرج شد پولامون 

ما تو کار روغن ماشین هستیم  برا تبلیغات نیاز به سرمایه گذار داشتیم . الان دیگه یه کشور دیگه که ...

من شوهرم کلا ماهیانه ۳تومن حقوق داره با این کارا فقط از مامان وباباش قرض بگیره اونا هم بزور بهش میدن که بره برای کارا

نزاری  جان من نذاری   مگه  ۱۰۰درصد مطمئن باشی اونجا ساپورت مالی میشی ..ماهم خونه و ما ...

منو دیوونه کرده دیگه دارم از دستش دیوونه میششم الان یه پیامک اومد روی گوشیش از دفتر مهاجرتی درمورد عمان 

حالا اومدم تاپیک بزنم در مورد عمان بپرسم 

حداقلش اینه نزدیکه نه استرالیا که یه قاره دیگه هست ۲۰ساعت با هواپیما 

من تک دختر اخه من خودم معلمم نمیتونم شغلم کارم مادرم همه را ول کنم 

از چه طریقی میخوایین برین ؟

Tra  استرالیا از طریق کار 

البته اونجا باید خودش بره دنبال کار 

خدا به دادمون برسه 

ادم باید چقدر کم عقل باشه اینجا رسمی باشه خانمش کار داشته باشه خونه زندگیش بفروشه دیگه خسته شدم 

Tra  استرالیا از طریق کار  البته اونجا باید خودش بره دنبال کار  خدا به دادمون برسه& ...

خیلی سخته مهاجرت . باید حسابی پول خرج کنی آخرشم معلوم نیس چی میشه .شوهر منم گیر داده بریم کانادا فعلا در مرحله ی تحقیقات به سر میبریم

خیلی سخته مهاجرت . باید حسابی پول خرج کنی آخرشم معلوم نیس چی میشه .شوهر منم گیر داده بریم کانادا فعل ...

انشاالله هر جی خیره رفم بخوره براتون 

2706