1373
1363
عنوان

رمان جنجالی

75 بازدید | 1 پست

من اومدم تا عاشقت کنم دوباره و دوباره کارم غلط اما عشقم به تو هنوزم زیاد هنوزم برای من همه کسی تو الان پدری و همسری اما من هنوزم همون دختر بچه آغوشت ...

غزل صدای مامان مثل همیشه با صدای خانمانه و رسا صدام میزنه

+جانم مامان

مامان:بیا عمه اومده

+اومدم

‌به خودم تو اینه نگاه کردم یک دختر عادی بدون هیچ چیز چشم گیری موهایی که تا کمرم و خرمایی و ابرو های خرمایی  چشم های درشت و قهوه سوخته ام مژه های بلند اما صاف بینی که متوسط و صورت بیضی لب های کوچک و صورتی ام و یک چال کوچک در لپ ام که با خنده ضاهر میشود قد بلندی دارم  و نه چاقم و نه لاغر در مجموع خوبم

مامان:غزل بیا دیگه

+باشه

ای عمه کتی بعد دوسال دارم میبینم یادش بخیر آخرین دیدار ما عروسی سام بود دلم تنگ شده برایش تعجب کردم فکر کردم عمه شورانگیز

عمه :عزیز عمه سلام حالت چطور دوسالی میشه ندیدمت تو هم که سرنمیزنی و نمیایی 

+سلام عمه جون ببخشین کار و درس امان نمیدهد هنوزم مهربان و زیبا و من شدید یاد امیر سام می اندازد  کیانا عزیزم دختر مهربا و زیبارو همیشه شاد دلم برایش تنگ شده اما ...

کیانا:سلام عزیز دل 

+سلام کیانا جون

کیانا:چه خانم شدی یاد سام افتادم هنوزم میگه دختر بچه اما دیگه خانمی شدی الان ۲۳سالی نه؟

باز هم سام باز هم

+اره عزیزم خوبه باز او یاد من هست 

کیانا:کم لطفی نکن ما یادت هستیم فروان اما شما محل نمیدی خانم طلا سام هنوز هم هرچه میگوید با غزل شروع میشود و اوایل حرص فاطمه با شنیدن همواره اسم تو در می امد

اه خدایا این بازی لعنتی کی تمام میشود 

+ فاطمه خوبه؟دختر گلشون مهتا چطور؟هنوزم وابسته سام هست 

مامان:غزل چقدر حرف زدی مامان جان پاشو برو چای بیار +چشم ببخشین

خدایا هنوزم عشق امیر سام تو قلبم هنوزم اون چشم های خاکستری  لعنتیش من خاکستر میکنم اما اون الان همسر و پدر و من .....

مامان:کتی جون چی شده از اصفهان دل کندی و اومدی گرگان بالاخره  

عمه:مهشید جونم من و کیانا بر میگردیم اومدیم خونه امیر سام تمیز کنیم اخ میدونی قرار بیاد گرگان ما هم هنوز باید بمونیم اخ امیر حسام هنوزم باید اصفهان بمونه 

مامان:ای به سلامتی چرا به ما نگفتین حالا کجا خونه گرفته 

عمه:یک دفعه ای شد نزدیک شما همین دوتا خونه بعد شما خونه اقای رضایی

چای اوردم و نشسته ام گفتم 

+عمه جون فاطمه چه جور راضی شد اون که دوست نداشت

عمه:نمیدونم ولی هرچه بود امیر سام بهش گفت که راضی شد  ولی همش حس ترس داره  راستی تو با پسر اقای کیانوش چه کردی عروسی افتادیم یا نه قشنگ خانم 

+ما به درد هم نمیخوردیم اون یک دکتر بود و هموار سرش شلوغ و اخلاق های خاص

در چشم هر مردی به جز سام ناقص

کیانا:خوب کردی تو لایق بهترین هایی امیر حسام همواره نام تو را میگوید فکر کنم

وسط حرفش پریدم گفتم 

+ناهار میمونین

عمه لبخندی زد گفت

عمه:اگر دست پخت مهشید جانم به کمک غزل بانو باشه حتما

حس بدی بود هنوز هم من چشمم دنبال سام ولی همه از عشق حسام می گویند لعنتی همش به خاطر فاصله سنی لعنتی من و سام صدای زنگ آیفون اومد

مامان:دخترم  غزل ببین کی ؟

+بابا

بابا وارد شد با همان مهربانی همیشگی

بابا:سلام به همگی به به کتی جونم چه خبر کم پیدایی چه یک دفعه 

عمه:سلام کاوه جان اره برای سام امدیم تو هم کم پیدایی نگزار شروع کنم که دلم بسیار پره 

بابا:اوه اوه خدا بخیر کن باز چه شده چرا سام داره میاد اون که با عشق فاطمه تو و همه را با خود به اصفهان برد

عمه:چه بگویم یک دفعه هفته پیش گفت میخواهد بیاید گرگان گویا خبری شده هرچه بود فاطمه راضی شد بیاید

دلم آشوب اینقدر نزدیک و حتما کارش تو شرکت ما هست خدایا خودت پناهم باش خودت راهی برای من روشن کن خودت دلم اروم کن صدای بم  و گرمش یادم اومد که همیشه 

میگفت :غزل بانوی قصه غزل بانوی مهر غزلم غزل همه عاشقانه ها و من لذت میبردم از اسمم و از این که من غزلم و او دوستدار اسم غزل ولی لعنت به دیگران که سبب شدن نشه

مامان:غزل جان بیا میز بچین 

+چشم

یادش بخیر همواره که امیر سام بود وقتی من صدا میزدن میگفت اخ بانوی عشق که نباید کار کن بانوی عشق باید فقط ناز کن و تو گوشم نجوا میکرد بانوی زیبا کجایی که بگی لعنت به خاطر ها ....

همسر دوست داشتنی من برای همه چیز ازت ممنونم

🥴

برره ای نباشیم☝🏻☻😐...... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤