2733
2734
عنوان

افسردگی دارم؟

151 بازدید | 16 پست

۸ماه باردارم چند روزه یهو بغض میکنم میزنم زیر گریه الکی با خودم فکر میکنم اینقد انرژی منفی به خودم میدم که اخرش انگار بدیخت تره من نیست چیکار کنم

احتمالش زیاده 

چرا خوب وقتی میتونی انرژی مثبت بدی و به خوشیهای زندگیت فکر کنی عکسشو انجام میدی

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید چیکار کنم

تفریح و گردش و تو برنامه هفتگیت بگنجان

سعی کن تظاهرم  شده شاد باشی که انرژی منفی سراغت نیاد

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
احتمالش زیاده  چرا خوب وقتی میتونی انرژی مثبت بدی و به خوشیهای زندگیت فکر کنی عکسشو انجام میدی

تا شوهرم یکم از شوخی دور بشه جدی حرف بزنه اینجوری میشم امشبم باش تلفنی حرف زدم گفت چرا اینقد سوال میپرسی بزار بیام خونه من ۳ساعت نشستم گریع کردم

تا شوهرم یکم از شوخی دور بشه جدی حرف بزنه اینجوری میشم امشبم باش تلفنی حرف زدم گفت چرا اینقد سوال می ...

آخی عزیزم به خاطر بهم ریختگی هورمونهای میدونه باشه 

رو خودت کار کن

2738
فقط ب این افسردگی بها نده ممکنه بعد زایمانتم داشت باشی شوهرت میتونه ارومت کنه

بهش ویار دارم پیشمه الکی عصبی میشم دکترم گفت بعد زایمان خوب میشی خیلی دوس دارم ولی نمم چرا اینجوری شدم باش

نه کلا بیخیال میشم هرکی هرچی میگه میگم به من چه

باز خدا رو شکر که بی خیالی   از تغییر هورموناته   به این فکر کن که چقدر ا   هستن   آرزوشون  بود جای تو بودن   همین که بارداری  خوشحال باش  و خدا رو شکر کن و فکرای قشنگ کن

باز خدا رو شکر که بی خیالی   از تغییر هورموناته   به این فکر کن که چقدر ا   هستن &nbs ...

میترسم از شوهرم دور شم همش غر میزنم همش پسش میزنم همش گریه میکنم میگه درکت میکنم بعد زایمانت به این روزا میخندی میگه تحمل میکنم ولی خیلی میترسم

2706