2726

لیسانس روانشناسی 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیسانس روانشناسی 

بدون مدرک روانشناسی نمیشه؟!یکی از آشناام بود دانشجوی متالوژی بود مربی مهد هم بود...چطوریه

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی🥀
2728
رشته روانشناسی و علوم تربیتی و آموزش ابتدایی میخواد ولی خب پارتی داشته باشی رشته های دیگه رو هم شای ...

فقط از این رشته ها

آره عزیزم، لیسانس این رشته هارو میخواد من از مهر میرم روانشناسی میخوام خودم مهدو مدرسه تاسیس کنم

موفق باشی عزیزم مه ماه میخوای تاسیس کنی؟

عزیزم فقط مدرک دیپلم می خواد باید بری جهاد دانشگاهی دوره شو بگذرونی بهت مدرک مربیگری میدن

دوره ش چند وقته؟چطوریه

موفق باشی عزیزم مه ماه میخوای تاسیس کنی؟

نه عزیزم حالا از مهر میخوام برم دانشگاه

تا الانش پشت کنکور بودم دیدم از من درسخون در نمیاد

کارشناسی پیوسته روانشناسی بدون کنکور ثبت نام کردم

پنج سال دیگه تاسیس میکنم😂

البته عمم مهدو مدرسه داره میگه بیا همکارم شو

دوره ش چند وقته؟چطوریه

من خودم دوره ی موسس و مسئول فنی رو گذروندم

فکر می کنم سه ماه یا شش ماه باشه بستگی داره چند روز تو هفته کلاس داشته باشی تو اینترنتم سرچ کن دوره های مربیگری مهد کودک جهاد دانشگاهی برات میاره

خدایا شکرت...
نه عزیزم حالا از مهر میخوام برم دانشگاه تا الانش پشت کنکور بودم دیدم از من درسخون در نمیاد کارشناس ...

بسلااامتیی😁😁😁کدوم دانشگاه ثبت نام کردی

من خودم دوره ی موسس و مسئول فنی رو گذروندم فکر می کنم سه ماه یا شش ماه باشه بستگی داره چند روز تو ه ...

درآمدش چقدره؟!

نه عزیزم حالا از مهر میخوام برم دانشگاه تا الانش پشت کنکور بودم دیدم از من درسخون در نمیاد کارشناس ...

خوش به حالت کاش من جای تو بودم کو کار تو این موقعیت

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
درآمدش چقدره؟!

بستگی داره تمام وقت بخوای بری تا پاره وقت بیمه داشته باشه یا نه ولی در کل حقوقش کمه مسئولیتش زیاده

اگه عاشق بچه ای برو دنبالش

در غیر این صورت زود خسته می شی

تو دیوار یا تو آگهی استخدام همشهری قسمت استخدام مربی مهدکودک با چند جا تماس بگیر دستت میاد

تنها دلیل دوام تو این کار عشق به اینکار هست

خدایا شکرت...
2706