2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تحقیق داشتم زیاد و دکتر خوبم میشناسم همه پیشش واسه لیزر میرن هیچ مشکلی نداره 

تازه دستگاه های امروزی خیلی پیشرفته ترن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

نه بابا 

من که خیلی تحقیق کردم و اصلا عوارضی نداره

الان یک سال هم هست انجام میدم خیلیم راضیم

قدرت نفوذ این لیزرها فقط تا پیاز مو هست اصلا از لایه های پوست و چربی و گوشت رد نمیشه که برسه به اعضای داخلی 

هیچ ضرری نداره

2738
کدوم دکتر عزیزم ؟تهرانی ؟

متخصص پوست و مو...دکتر جعفری 

خیلی معروفه رشت هستیم حتی از شهرای اطراف هم میان پیشش 

یه بار هم یه خارجی رو پیشش دیدیم 

دستگاه های جدیدم میخره میاره 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
کدوم دکتر عزیزم ؟تهرانی ؟

منم از دکتر زنان پرسیدم گفت مشکلی نداره اخه بعضیها میگن موجب نازایی میشه انجام دادم تا حالا که خدارو شکر مشکلی نداشتم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

با عرض سلام .پسر خاله من‌که فوق لیسانس رشته لیزر میخونه میگه اگه طرف واقعا متخصص نباشه و نتونه تشخیص بده کدوم دستگاه و کدوم طول موج برای بدن افراد مناسبه.طرف سالها بعد دچار سرطان میشه بدون‌اینکه بفهمه چرا.چون لیزر روی  دی ان‌ای طرف اثر میگذاره.تاکید داشت حتما حتما پیش متخصص پوست اینکار رو انجام بدهید

تولد دست من نبود.اما تحول دست خودمه😉