2737
2734
عنوان

پودر مروارید😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3988 بازدید | 39 پست
باور کن روم نمیشه برم دکتر خجالت میکشم

عزیزم از چی خجالت میکشی اونم یه خانومه مث خودت 

به این فکر کن که بعدش همونی که میخوای میشه

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در موردش تو گوگل تحقیق کن اگر حقیقت داشت بخر ولی بعید میدونم خیلی بعید که روشی به غیر از لیزر بتونه کمک کنه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728
باور کن روم نمیشه برم دکتر خجالت میکشم

برو لیزر موهای زائد بعدشم کلی ماسک خونگی هست پودر مروارید نشنیدم تا حالا ولی اذیتی حتما برو دکتر مال همه ی شکله خجالت نکش😂

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
خب واقعا نتیجه میده؟هزینش چند میشه

نتیجش عالیه من دوستم رفته خودمم میخوام برم

بستگی به میزان تیرگی تا ۳ جلسه انجام میشه

هزینه هر جلسه بین ۵۰۰ تا ۷۰۰

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
برو لیزر موهای زائد بعدشم کلی ماسک خونگی هست پودر مروارید نشنیدم تا حالا ولی اذیتی حتما برو دکتر مال ...

اعتماد ب نفسمو گرفته لامصب😀

بی من نتوانی این خط و نشان  
2738
نتیجش عالیه من دوستم رفته خودمم میخوام برم بستگی به میزان تیرگی تا ۳ جلسه انجام میشه هزینه هر جلسه ...

۵۰ هزار هر جلسه

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
اعتماد ب نفسمو گرفته لامصب😀

لامصب خودشون که زشت تره😓 خیلی هم اعتماد بنفس داشته باش چرا باید اعتماد بنفستو بگیره اگه شوهرت عیبو ایرادی گرفت بگو خودتو ندیدی؟؟🙄 مال هفت جد و آبادت همین شکله 🙄 چشاشم در بیار اگه پورن' میبینه و مقایسه میکنه😐

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
۵۰۰ هزار تومن

وااا۵۰۰ هزارتومن 😳😳😳😳

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
لامصب خودشون که زشت تره😓 خیلی هم اعتماد بنفس داشته باش چرا باید اعتماد بنفستو بگیره اگه شوهرت عیبو ...

اون طفلک هیچ حرفی تو این چندین سال نزده 

ولی خودم معذبم چی میشد خدا اونم خشکل می افرید اخه😭

بی من نتوانی این خط و نشان  
2706