1472
1411

سلام خانوما.

من دخترم ۲سالو ۳ماهشه الان دور سرش ۴۳.۵هستش.

دارم از غصه میمیرم کارم شده گریه انقد متر گرفتم دور سر بچم الان دخترم متر دیدنی برمیداره میپیچه دور سرش😢😭 دلم کبابه براش.

دور سرش دیگه بزرگ نمیشه؟

توروخدا جواب بدین اگه اطلاعی دارین.

موقع دنیا اومدنم ۳۱ بود.

لطفا مهربون باشیم باهم 

سلام عزيزم غصه نخور ...تا حالا دكتر برديش،؟؟؟

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

بهداشت چیزی نگفته بهت

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
دور سرش کمه میترسم سرش کوچیک بمونه

نمیمونه بچست رشد میکنه...خودت یه دکتر برو با این حساسیت هات😠...بیچاره بچه 

هر کس باید راه زندگی خودش را پیدا کند و از راه زندگی خودش برود نه از راه زندگی دیگری./ آندره ژید

ازمایشی عکسی چیزی نگفت دکتر بهت

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1334
بردم  گفتن هربچه ای فرق داره. همین

خب ديگه راست ميگن منم ماه پيش ترسوندنم گفتن ملاجش داره زود بسته ميشه و از لحاظ مغزي مشكل پيدا ميكنه منم كلي ترسيدم بردمش دكتر گفت همه چي خوبه حتي باهوشتتر از بچه هاي اطرافشه و همه چيش نرماله هر بچه اي فرق داره

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
خب ديگه راست ميگن منم ماه پيش ترسوندنم گفتن ملاجش داره زود بسته ميشه و از لحاظ مغزي مشكل پيدا ميكنه ...

ویدا جان اخه دور سر ۴۳.۵ برا بچه ۲ساله خیلی کمه. میترسم سرش کوچیکتر از بدنش باشه

لطفا مهربون باشیم باهم 
همیشه گفته کمه. بردم متخصص از اونم جوابی نگرفتم. کلا از وقتی ۹ماهش بود شرو شد بسته شدن جمجمش

منم اينماه نمودارر رشد سرش انگار كم بود 😑

1474
ویدا جان اخه دور سر ۴۳.۵ برا بچه ۲ساله خیلی کمه. میترسم سرش کوچیکتر از بدنش باشه

ممكن ارثي باشه يه مدت رشد صعودي نداشته باشه اما يهو رشد كنه منم سر شوهرم وقتي نوزاد بوده كوچيك بوده اما الان ببينيش از همه خواهرا و برادرش درشتتره ... الكي وسواس به هرج نده اگه همه رفتارش نرماله خداروشكر كن...خوب ميشه ...

نمیمونه بچست رشد میکنه...خودت یه دکتر برو با این حساسیت هات😠...بیچاره بچه 

شوکا عین دخترخالمی اونم فقط فحشم میده میگه ببر خودتو نشون دکتر بده. ولی بخدا حساسیتم بیخود نیس که 

میترسم سرش کوچیک بمونه. دردمو کسی نمیفهمه.

تا چن سالگی امکان رشد هست؟

لطفا مهربون باشیم باهم 

دختر منم میگفتن دور سرش خیلی رشد کرده بردم سونو مغز مشکلی نداشت دکتر گفت هر بچه ای یه مدله. خوب باباشم کله گنده است. ولی بچه برادرشوهرم دور سرش از اول کم بود و اونم گفتن ارثیه الان که بزرگ شده خوبه و تناسب داره

1331