2726
عنوان

فردا آمنیوسنتز دارم

498 بازدید | 11 پست

سلام. من شانزده هفته باردارم. غربالگریم ۱به ۱۴۰شده. فردا وقت آمنیوسنتز پیش دکتر گرامی دارم. کسی میدونه کارشون چطوره؟ خیلی لسترس دارم. از طرفی توی تهران هم تنهام باید تنهایی برم برای ازمایش. چقد بده این شرایط. گاهی حس میکنم خدا منو ول کرده

Safora sh

پیش ایشون نرفتم، اما چیز خاصی نیست، نمیگم استرس نداشته باش چون خودمم قبلش استرس داشتم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته آدم دوست داره اینجور مواقع تنها نباشه، اما واقعا همراهی نیاز نداری

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

فکر کنم همسرت رو برای امضا میخوان

کاش ازشون میپرسیدی، وگرنه اصلا نیاز به همراه نداری ولی تا ۳ روز بیشتر استراحت داشته باش

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz