1373
1389
عنوان

فردا آمنیوسنتز دارم

64 بازدید | 11 پست

سلام. من شانزده هفته باردارم. غربالگریم ۱به ۱۴۰شده. فردا وقت آمنیوسنتز پیش دکتر گرامی دارم. کسی میدونه کارشون چطوره؟ خیلی لسترس دارم. از طرفی توی تهران هم تنهام باید تنهایی برم برای ازمایش. چقد بده این شرایط. گاهی حس میکنم خدا منو ول کرده

با همسرت برو حتما!!

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم !خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش!ممنونم بابات هدیه قشنگت

پیش ایشون نرفتم، اما چیز خاصی نیست، نمیگم استرس نداشته باش چون خودمم قبلش استرس داشتم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

درسته آدم دوست داره اینجور مواقع تنها نباشه، اما واقعا همراهی نیاز نداری

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

فکر کنم همسرت رو برای امضا میخوان

کاش ازشون میپرسیدی، وگرنه اصلا نیاز به همراه نداری ولی تا ۳ روز بیشتر استراحت داشته باش

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 
1379
1376