1373
1363

از دو سالگی به بعد اوضاع بهتر میشه من دخترم الان سه سال و چار ماهشه کاری بهم نداره جز دسشویی بردنش و غذا خوردنش نمیدونم کی این دو تا کارو خودش انجام میده خستم 

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1387
دخترم از دو سال و هفت ماهگی خودش میره دستشویی خودشو میشویه فقط واسه شماره یک شلوارشو خودش عوض میکنه ...

چه خوش شانس

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !
ایشالله واقعا بهتر سه  من خستم از بیخوابی و نق زدن و همش بغل  شش ماهشه

شیش ماه که عزیزم حالا کار داره من یه ده ماهه هم دارم تازگیا یه خورده میشه گفت میتونم نفس بکشم از یکسال به بعد هی این نفس کشیدنه بهتر میشه!

چه خوش شانس

دیگه مجبوره چون یه بچه چهار ماهه دارم وقتی بهش شیر میدم تا خودش ول نکنه از دهنش نمیگیرم واسه همینم خیلی وقتا نمیتونم از جام بلند شم اون مجبور شده یاد بگیره

1376