2726

۱۴ سالشه اما یسال دیر رفت مدرسه و الان هفتم میره😞

پدرشم فوت کرده😞

پول نداشتن ک براش لوازم مدرسه تهیه کنن😞

من و همسرم براش اینارو خریدیم همراه با لباس مدرسه ش😊

چون درساش خیلی خیلی خوب بود و خیلی هم باهوش و خلاق بود ، تو مدرسه خودمون ک خودم تو همون مدرسه تدریس میکنم و معلم هستم ثبت نام کردمش

مادرش میگفت چون غیرانتفاعیه هزینش بالاعه و منم نمیتونم

اما قرار شد ک همسرم هزینه شو پرداخت کنه😊

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوخییییی

چ خوب کردی عزیزمممم🤗😍

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

چقدر شما آدمای خوبی هستین...لطفا بچه زیاد به دنیا بیار که نسلت پایدار باشه کم شدن آدمای خوب...دوست دارم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ای ریا کار😂😂😂😂

شوخی کردم‌.کارتون عالیی بود

تا باشه کار خیر😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706