2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بوده؟

نمیتونم بگم آخه زشته...ببخشید...ولی واقعا درسته ب هر چی فکر کنی چ بد چ خوب سر آدم میاد من قشنگ ب این نتیجه رسیدم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2728

من همیشه فکر میکردم بچم رو تو شش ماهگی از دست میدم.. خیلی میترسیدم .. ولی همیشه تو ذهنم بود.. متاسفانه ۳ هفته پیش تو ۲۴ هفتگی پسرم رو بدون هیچ علتی از دست دادم😢😢😢😢😢من درمورد حسم به کسی نمیگفتم و مدام براش دعا میکردم و قرآن میخوندم.‌ ولی اتفاق لعنتی افتاد😔😔😔

من همیشه فکر میکردم بچم رو تو شش ماهگی از دست میدم.. خیلی میترسیدم .. ولی همیشه تو ذهنم بود.. متاسفا ...

بميرم الهي خيلي سخته

ولي ميگن تقريبا همه اتفاقاتي كه برامون اتفاق ميفته نتيجه افكارمونه

بميرم الهي خيلي سخته ولي ميگن تقريبا همه اتفاقاتي كه برامون اتفاق ميفته نتيجه افكارمونه

خدا نکنه عزیزم...😔😔😔نمیدونم والله.. ولی بیشتر فکر میکنم ی جور حس ششم بوده.. ی جور پیش آگاهی... حتی ۲ شب قبلش خواب دیدم پدرم که مرحوم شده بهم گفت این بچه برات نمیمونه...خیلی اتفاق بد و وحشتناکی بود.. از صمیم قلبم آرزو میکنم برای هیچ کس پیش نیاد..‌ 

خدا نکنه عزیزم...😔😔😔نمیدونم والله.. ولی بیشتر فکر میکنم ی جور حس ششم بوده.. ی جور پیش آگاهی... حت ...

خیلی ناراحت شدم  جاش تو بهشته عزیزم😔 ان شاالله دوباره باردار میشی واین دفعه صحیح وسالم به دنيا مياد🤗

خیلی ناراحت شدم  جاش تو بهشته عزیزم😔 ان شاالله دوباره باردار میشی واین دفعه صحیح وسالم به دنيا ...

ممنون عزیزم... برام دعا کن زودتر حال روحیم خوب بشه و آروم شم... انشالله ممنون از دعای خیرت😍😍

2706