2737
2734
عنوان

جن جن :|

1854 بازدید | 63 پست

یه مدت بود تویه خونمون جن اومده بود !!  من تا نصف شب بیدارم برعکس بقیه خونوادم یه شب داشتم رمان میخوندم حس کردم ی نفر اومد تویه اتاقم ولی چیزی نبود با خودم گفتم خیالاتی شدم اهمیتی ندادم یه بار دیگه هم همینطور شد ولی باز اهمیت ندادم محو گوشیم شده بودم که صدا پا شنیدم صداش طوری بود که انگار میخواد من صدا پاشو نشنوم ولی موفق نشد!!!   خلاصه با ترس و لرز اهمیت ندادم همش تلقین میکردم چیزی نیست خیالات خودمه ولی بهتر نشد هیچ بدترم شد

بازم صدای پا شنیدم و همراه با صدای نفس کشیدن   

دیگه داشتم خرابکاری میکردم رویه جایه خودم    

گوشی رو گذاشتم کنار با ترس دورو بر خومو مدام چک میکردم تااااااا خوابیدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخرش بد تموم شد

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2738
2706