2726
عنوان

کسی بوده مثل من تاخیردرپریودی؟؟؟

131 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من۲مردادماه آی یوآی کردم که۱۶مرداددقیق سرموعدپریودشدم وبعدش الان این ماه۱۶شهریوربایدپریودمیشدم که نشدم هیچ علائمی هم ندارم بنظرتون چیکارکنم پریودبشم یعنی ممکنه بارداری باشه؟؟اخه من خیلی ناامیدم من تخمکهام بدون داروخیلی کوچیک هستن تنبلی تخمدان دارم برا اونه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی عزیزم خدااز زبونت بشنوه بخداااخیلی منتظربودن بده من بعدیه سقط الان ۲ساله منتظرم امانشده 

توكل كن به خدا 

انشاالله كه بارداري و يه ني ني سالم و خوشكل  تو شكمت داري 🌹

خدایا شکرت 🙏🏻
انشاالله که بارداری 

مرسی عزیزم اما اصلاامیدی ندارم وخیلی نگرانم همش میگم الان پریودمیشم خیلی دوسدارم باشم ولی ازاینکه امیدواربشم ونباشه هم میترسم خیلی...اگه باشه من ذوق مرگ میشم

توكل كن به خدا  انشاالله كه بارداري و يه ني ني سالم و خوشكل  تو شكمت داري 🌹

مرسی خواهرگلم ایشالله که اول برای هم منتظرابعدم من ..خداکنه باشه برام دعاکن عزیزم

مرسی عزیزم اما اصلاامیدی ندارم وخیلی نگرانم همش میگم الان پریودمیشم خیلی دوسدارم باشم ولی ازاینکه ام ...

همیشه اتفاق های خوب زمانی که انتظارشو نداری می افته برامنم دعا کن فردا ازمایشم مثبت باشه

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
بنظرتون آمپول پروژسترون بزنم؟؟؟این راسته میگن باردارنباشی پریود میشی اگه باشی مانع سقط میشه؟؟؟

نزنیا ..... حتما همین الان بی بی بزن ،احتمال مثبت بودنش خیلی زیاده

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
2706