1373
1363
عنوان

جیغ زدن نی نی ۹ماهه😥😥

83 بازدید | 13 پست

دخترم ۹ماهشه همش جیغ میزنه دلش فقط بازی میخواد تا یه چیزی مطابق میلش نمیشه یا یکم حوصلش سر میره فقط داد میزنه بعضی وقتا سرم درد میکنه توروخدا بگید من چیکار کنم دیگه کم اوردم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379

یا اجازه نده کار به جیغ زدن برسه یا اگه جیغ زد به دلش نرو چون فهمیده با جیغ زدن شما کوتاه میای

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     

جیع زد نگاهشم نکن   اصلااا انگار نمیشنوی  

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
1376
شروع میکنه به گریه کردن اونوقت

بزار گریه کنه اگر بیهوده داره اینکارو میکنه بی توجهی درمانشه 

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
میترسم توجه نکنم گلوش پاره بشه اخه دلمم نمیاد😣😣

خخ عزیز دلم نگران نباش ببینه توجه نمیکنید سریع بیخیال میشه فقط واقعا توجه نکنید نگاشم نکنید کار خودتونو بکنید یکی دوبار اینکارو کنه میبینه گوش نمیدید دیگه نمیکنه و باهاش صحبت کنید ک میتونی بگی ک اگه خواستیم باهات بازی کنیم با خوبی چندبار بگید شاید تاثیر داشت

به رویاهام قول رسیدن دادم