2737
2734

من چاقیم بالا تنه س چربی رو بازو و شونه و کتفامه بیشتر حالا پایین تنم لاغر 😔میخوام لباس بخرم دلم خوش نیس چون حس میکنم هیچی بهم نمیاد 

اخه خدا جون چاق بشم یک دست نه اینجور نافرم😣😣😣😣

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم امروز تولدم برد شوهرم لباس سايز٣٦گرفته بود قدم نشد رفتزعوض كرد٣٨گرفت الان تصميم دارم شام نخورم و ...

من که ۴۲ ۴۴ سایزم مجردیام ۳۸ بودم و خوش اندام.

فست فود و غذای بیرون داغونم کرد

2738

سیر ناشتا با دولیوان اب 

در بین روز چنتا لیوان اب بخور مثلا توی یکیش دارچین بریز بعدی زردچوبه بعدی زنجبیل یجور دمنوش ...

باشگاه برو 

رژیم بگیر 

ببین لباسی ک مناسبته چیه بگیر الان برای هر اندامی لباس طراحی شده فقط باید سلیقه داشته باشی ....

سیر ناشتا با دولیوان اب  در بین روز چنتا لیوان اب بخور مثلا توی یکیش دارچین بریز بعدی زردچوبه ...

یه مدت رعایت کردم ولی تغییر زیادی نکردم تیرویید کم کارم😥

رفتم بدتر پاهام لاغرتر تر شد😣

باید به مربیت بگه برنامه مخصوص خودتو بده تو نت بزن ورزش مخصوص لاغر کردن بازو مامان من میره باشگاه یه ماهه تقریبا هر ماه مربیش سایزشو چک میکنه مثلا تو ماه اول سه سانت از دور بازوشو اینا کم شده بود تازه مامانم زیاد نمیره یه باشگاه خوب برو مربی بگیر که برات برنامه بریزه هم رژیم غذایی هم برنامه ورزشی

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2706