2737
2734
عنوان

امروز آتشنشانی اومد خونه و بچم رو نجات داد...

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 35 پست

وای برای یکی از فامیلای همسرم شد با این فرق ک بچه کلید رو از پشت در اورده بود بخاطر همین زنگ زدن داداش بزرگترش کلید داشت اورد در رو باز کردن اما تا برسه بچه هلاک شده بود از گریه من الان حتی کلیدای رو در اتاقا رو هم در اوردم در دست شویی هم قفلش رو دستکاری کردیم فعلا تا این خانم بزرگتر بشه هی گودزیلان

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

کلید هم همیشه میزنم رو در از بیرون که اگه در رو بست بتونم باز کنم.

اما درمون ضد سرقته و یه قفل داره که فقط از داخل خونه باز و بسته میشه و اون قفله پایین دستگیره در و پسرم دستش به اون رسید و قفل کرد

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا دختر پیتزا سبزیجات رفته بود دسشویی در و رو خودش قفل کرده بود هیچی دیگه کار ب اتشنشانی رسید ...

واقعا😂😂😂

چه بد شانس بوده پیتزا سبزیجات😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
واقعا😂😂😂 چه بد شانس بوده پیتزا سبزیجات😂

اره همون که رفته مکه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2728

حالم خیلی بد بود

با برادرشوهرم و خواهرشوهرم توی یه ساختمونیم

اول فقط با پسرم با آرامش حرف زدم که یه وقت نترسه و هی تشویقش کردم در رو باز کنه

بچم کلی تلاش کرد ولی نمیتونست

آخه هم خوابش میومد هم بچم ترسو هست

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
2738
اره بابا دختر پیتزا سبزیجات رفته بود دسشویی در و رو خودش قفل کرده بود هیچی دیگه کار ب اتشنشانی رسید ...

پیتزاپپرونی بود😁

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بعد که شروع کرد به گریه کردن رفتم دم خونه همسایه ها و اونا زنگ زدن آتشنشانی

از پش بام اوندن تو تراس

بچم مامور رو تو خونه دید داشت سکته میکرد دور از جونش

اخی عزیزم خیلی بده این اتفاقا..هم برای مادر سخته هم بچه😔🙊

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2706