1373
1363

حالم خیلی بده

پسر دو سالم در خونه رو رو خودش قفل کرد

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه😍😍🌷                                                                                                     تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

الهی بمیرم براش کلی گریه کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه😍😍🌷                                                                                                     تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

وحشتناکه ولی خداروشکر دیگه تموم شد ب خیر گذشت بیشتر حواستو جمع کن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

مامانا تو رو خدا مواظب باشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376

دختر همسایمون تو کمد رختخوابا گیر افتاده بود همسایه ها درو شکستن وحشتناک بود هم تاریک بود هم کوچیک 

این که «دین من انسانیت من است»، یعنی چی؟ انسانیت را، خدا به انسان داده. دین را هم خدا برای انسان فرستاده. انسانیت و دین یکی نیستند انسانیت جزئی از فطرت اولیه بشر است و وظیفه اوست دین انتخاب و نشان دهنده قدرت عقل و اختیار انسان است !                                                                  انسانیت دین نیست و لزوماً هر کسی که دنبال دین بره آیینه دین نیست رفتار هر انسانی نشان دهنده شخصیت خودش هست ! قبل از اینکه دینتو انتخاب کنی چی بودی!خب راحت بگو من اعتقاد تورو قبول ندارم دوست ندارم دین خاصی داشته باشم تعریف دینو زیر سوال نبر!به اونا هم که مجبورت میکنن بگو خودش گفته لااکراه فی الدین رااااحت ولی نه تو اعتقاداتو تو حلق کسی فرو کن نه بذار کسی تو حلقت اعتقاداتشو بچِپونه 

داشتیم با هم میرفتیم بیرون

معمولا خودم میرم کفش میپوشم بعد کفش پسرم رو پاش میکنم که تو راهرو معطل نشه و از پله ها بیفته...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتشناشانی میاد برا اینکارا؟

اره بابا دختر پیتزا سبزیجات رفته بود دسشویی در و رو خودش قفل کرده بود

هیچی دیگه کار ب اتشنشانی رسیده😂

آهای آقا پسری که منتظری فردا تو دانشگاه 👀 تنه بزنی به نیمه گمشده ات و جزوه و دفتر کتاباش📑📚 ولو بشه رو زمین👀 بعد باهم جمع کنین و دوست شین 👦💗👧و بعدشم👈💑💏👈👨‍👩‍👧‍👦😑خواستم بگم اون مال قدیم بود الان تنه بزنی آیفونش بیفته😕 کلیه ات که هیچ باید باباتم بفروشی پسر خوب😂💔
1288

وای برای یکی از فامیلای همسرم شد با این فرق ک بچه کلید رو از پشت در اورده بود بخاطر همین زنگ زدن داداش بزرگترش کلید داشت اورد در رو باز کردن اما تا برسه بچه هلاک شده بود از گریه من الان حتی کلیدای رو در اتاقا رو هم در اوردم در دست شویی هم قفلش رو دستکاری کردیم فعلا تا این خانم بزرگتر بشه هی گودزیلان

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

کلید هم همیشه میزنم رو در از بیرون که اگه در رو بست بتونم باز کنم.

اما درمون ضد سرقته و یه قفل داره که فقط از داخل خونه باز و بسته میشه و اون قفله پایین دستگیره در و پسرم دستش به اون رسید و قفل کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بابا دختر پیتزا سبزیجات رفته بود دسشویی در و رو خودش قفل کرده بود هیچی دیگه کار ب اتشنشانی رسید ...

واقعا😂😂😂

چه بد شانس بوده پیتزا سبزیجات😂

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
واقعا😂😂😂 چه بد شانس بوده پیتزا سبزیجات😂

اره همون که رفته مکه

آهای آقا پسری که منتظری فردا تو دانشگاه 👀 تنه بزنی به نیمه گمشده ات و جزوه و دفتر کتاباش📑📚 ولو بشه رو زمین👀 بعد باهم جمع کنین و دوست شین 👦💗👧و بعدشم👈💑💏👈👨‍👩‍👧‍👦😑خواستم بگم اون مال قدیم بود الان تنه بزنی آیفونش بیفته😕 کلیه ات که هیچ باید باباتم بفروشی پسر خوب😂💔
1364