2726
عنوان

کدبانوها تشریف بیارید

195 بازدید | 21 پست

سلام به بانوان خوب سرزمینم 

ببخشید خانوما ، یک سوال داشتم ، 

برای ۴۰ تا کودک (۵ تا ۱۲ سال) ، ۶ ۷ تا بسته ماکارونی کافیه ؟؟ 

و اینکه چه قدر گوشت چرخ کرده و قارچ و فلفل دلمه ای و رب گوجه لازمه ؟؟

تا به حال ماکارونی قد ۴۰ نفر نپختم 😐😂 دستم نیست اندازش

ممنون میشم کدبانوها پاسخ بدن 

شاد و سرزنده باشید خواهرا

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

من ماکارونی تو حجمکم میپزم کته میشه و شفته میشه

چه برسه به ۴۰ نفر 

خیلی ریسکه 

ابگوشت بده بی دردسر😂😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من ماکارونی تو حجمکم میپزم کته میشه و شفته میشه چه برسه به ۴۰ نفر  خیلی ریسکه  ابگوشت ب ...

😂😂 نه ماکارونی هام خیلی خوشمزه درمیاد تعریف از خود نباشه 😐😂

آخه برای بچه ها میخوام 

بچه ها هم که میدونی عشق ماکارونی 

واس همین ماکارونی انتخاب کردم 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 نه ماکارونی هام خیلی خوشمزه درمیاد تعریف از خود نباشه 😐😂 آخه برای بچه ها میخوام  بچه ه ...

مال من اکثر اوقات شفته میشه😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

خوب هر یه بسته ماکارونی برای پنج تا بچه بسته البته بستگی چقد خوش خوراک باشن بچه ها 

شما همون مقدار که واسه هر بسته ماکارونی مواد میزنی چند برابر کن 

دیگه نمی‌دونم چطوری بگم 😅

مال من اکثر اوقات شفته میشه😐

لابد زیاد میجوشه 

نذار زیاد بجوشه ، به نظرم ۱۲ دقیقه کافیه 

بعدم بزار کامل آب بجوشه بعد ماکارونی رو بنداز توو آب 

ینی در حال قل قل بنداز 

هنوز کمی خام هست برداری از آب عالی درمیاد 

حتما هم موقع آبکش ، با آب سرد بشورش که کامل نشاسته ها شسته بشه 

خوب هر یه بسته ماکارونی برای پنج تا بچه بسته البته بستگی چقد خوش خوراک باشن بچه ها  شما همون م ...

ممنون 

آها پس ۸ بسته خوبه 

هر ماکارانی ۷۰۰ گرمی برای ۵ تا ۶ نفر ادم بزرگه ی بسته ی  چرخ کرده ۲۰۰ گرمیم کافیه براش قارچم دگ دست خودته کمو زیادش حالا برابر کندبا ۴۰ نفر😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
بله کافیه  خوشبحاله بچه ها 😋😄

خوش به حالشون 😂

خیلی ماکارونی دوست دارن بچه ها 

اصلا بزرگا هم دوست دارن 😂

خیلی خوبه مخصوصا با سس قرمز و سالاد شیرازی

هر ماکارانی ۷۰۰ گرمی برای ۵ تا ۶ نفر ادم بزرگه ی بسته ی  چرخ کرده ۲۰۰ گرمیم کافیه براش قارچم دگ ...

آها . خیلیم عالی . ممنونم خانوم گربه سیاهه 😂 

آها . خیلیم عالی . ممنونم خانوم گربه سیاهه 😂 

مرسی واقعا😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
😍😍 به چه مناسبته  میشه بگید  برای بچه های مهده یا تولد

نذره 😍 

نذر منو همسرم برای دانشگاهم بود که رتبم خوب شه سوم امام به ۴۰ تا بچه ماکارونی بدیم توی پایین شهر پخش قراره کنیم 

2706