2726
عنوان

یه لحظه میایید اینطرف

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 81 پست
بدبختی اینجاست که وقتی واسه اون خارج رحمی بیمارستان بودم شوهرم همش میگفت تقصیر من بود کاش میزاشتم بب ...

پس تا حدی موافق بستنه پس سعی کن راضیش کنی لولشو ببنده شاید میترسه بگو دردش خیلی کمه

انشاالله هر چی که صلاح زندگیته همون برات پیش بیاد❤🌹

ممنون عزیزم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعام کن دوست عزیزم❤

چشم گلم با خدا حرف بزنی سبک میشی وضو بگیر و یه گوشه خلوت پیدا کن و قرآنو بردار و چشماتم ببند و آروم دست بکش روش هرجا حس کردی خدا باهات حرف داره صفحشو باز کن ببین خدا چقدر قشنگ باهات حرف میزنه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2728
بله خودمم به اینا فکر کردم فقط از اون بی بی زدنه وحشت دارم بخدا میدونم بی بی رو ببینم تا دم سکته میر ...

حالا من بر عکسم. انقدر استرس میگیرتم اگه تاهیر داشته باشم که تا یک روز عقب میوفتم سریع بیبی میزنم 😥مورد داشتم تو ی هفته تاخیر ۳ تا بیبی زدم با نذر و نیاز و التماس که ای خداااااا منفی باشه😶

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
پس تا حدی موافق بستنه پس سعی کن راضیش کنی لولشو ببنده شاید میترسه بگو دردش خیلی کمه

نه میگم دکتر گفت ببندی احتمال خارج رحمی زیاد اونم میگه اگه دوباره ممکنه اونجوری بشی نمیخواد ببندی چون اونسری تا دم مرگ رفتم.الانم اون بیشتر از این میترسه که بازم اونجوری بشه

😎😎😎
حالا من بر عکسم. انقدر استرس میگیرتم اگه تاهیر داشته باشم که تا یک روز عقب میوفتم سریع بیبی میزنم 😥 ...

فردا دیگه باید بزنم بیشتر از این نمیشه صبر کرد.تو این چندشب محرم تو هیئت میرفتم همه دعام این بود که باردار نباشم

😎😎😎
فردا دیگه باید بزنم بیشتر از این نمیشه صبر کرد.تو این چندشب محرم تو هیئت میرفتم همه دعام این بود که ...

من کاملا درکت میکنم با تمام وجود😥😥😥

انشاالله که باردار نیستی عزیزم

خبرش و بده ولی 😁

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
نمیگم شما ببندی میگم همسرت ببنده

نه بابا خواهر مردا مگه میکنن این کارو.از طرفی اون‌کلا مخالف جلوگیریه دائمیه میگه شاید ده سال دیگه بخوام یا میگه کار دنیا معلوم نیست شاید خدایی نکرده خدایی نکرده دور ازجونشون یه اتفاقی افتاد.😑😑😑

😎😎😎
نه بابا خواهر مردا مگه میکنن این کارو.از طرفی اون‌کلا مخالف جلوگیریه دائمیه میگه شاید ده سال دیگه بخ ...

منم نتونستم حرف همسرم بشم ک ببنده

ولی بستن مردا دایمی نیست میتونن باز کنن تا جایی ک من میدونم

نه بابا خواهر مردا مگه میکنن این کارو.از طرفی اون‌کلا مخالف جلوگیریه دائمیه میگه شاید ده سال دیگه بخ ...

من که دارم میرم تو مخ شوهرم بره ببنده بهترین راهه همه چی که نمیشه گردن ما باشه سختیه اوردن بچه و بزرگ کردن و حرص جلوگیری و...چه خبره اذیت نشن یه وقت

منم نتونستم حرف همسرم بشم ک ببنده ولی بستن مردا دایمی نیست میتونن باز کنن تا جایی ک من میدونم

میدونم ولی نمیکنه این کارو احساس میکنم به غرورشون برمیخوره اینکارو کنن.بعدش ما سنمونم بالا نیست بخاطر اونم هست

😎😎😎
2706