2737
2734
عنوان

یه لحظه میایید اینطرف

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 81 پست
وا رد دادی خواهر، این چه حرفیه میزنی اگه به صلاحت باشه و قرار باشه یه بچه دیگم داشته باشی داری چرا ا ...

چون سه تا دارم اوناهم کوچیکن کارشوهرم جوریه که اصلا نمیتونه تو کار بچه ها کمکم کنه همه چیشون رو دوش خودمه از طرفی از لحاظ جسمی هم واقعا توانایی شو ندارم.

😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ازمایش خون بده این همه تو استرس نباشی  در ثانی انقدر مطمئنی بچه نمیخوای همسرت بره لولشو ببن ...

شدیییداا از آزمایش دادن وحشت دارم شوهرم خودش که هیچی منم نمیزاره ببندم میگه ده سال دیگه شاید وضعم خوب شد یکی دیگه خواستم بیارم

😎😎😎
اشتباه کردی، بعدا متوجه حرفم میشی 

اشتباه نکردم شما که تو زندگی من نبودی. من داشتم به جدایی فکر میکردم و هزااااران مشکل دیگه....

خدا من و ببخشه ولی ذره ای پشیمون نیستم و هیچ وقت هم نمیشم. به دلایل زیادی که قابل گفتن نیست

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2731
چون سه تا دارم اوناهم کوچیکن کارشوهرم جوریه که اصلا نمیتونه تو کار بچه ها کمکم کنه همه چیشون رو دوش ...

خدا خودش دستاتو میگیره خواهر چرا همش فکر می‌کنیم عقل ما بهتراز خداست اون خدایی که بهت میده توانایی رو قبل بچه دادن بهت میده عزیزم و اینکه ممکنه همین سختیا آخرش برات خیر عظیم باشه و پاداشتو ببینی نه تنها در این دنیا بلکه در آخرت مگه نمیدونی اولاد شایسته و خوب صدقه جاری برای انسان یعنی هر کار خوب بکنه به توام ثواب میرسه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
منم سومی رو نا خواسته باردار شدم تو شرایطی که هم بچه شیر میدادم هم خودم تنبلی تخمدان داشتم هم همسر ...

منم بچه دومم یک سالش بود سومی رو باردارشدم به سقطش فکر کردم اما پشیمون شدم ولی اگه خدایی نکرده باشم بدون شک اینکارو میکنم 

😎😎😎
شدیییداا از آزمایش دادن وحشت دارم شوهرم خودش که هیچی منم نمیزاره ببندم میگه ده سال دیگه شاید وضعم خو ...

ماشاالله پس تا ده سال دیگه روزگارت همینه پس سعی کن ترست بریزه چون احتمالا بار اخرت نخواهد بود

انقدر هر دفعه بخوای استرس بگیری به ده سال دیگه سالم نمیرسی

2738
یکی سقط شد 4 ماهه سقط کردم دوسالی هست منتظرم شوهرم عاشق بچه است اگه بزا یش میگه 4 تا

آخی عزیزم منم برای دومی سه ساله منتظرم ولی راضی به رضاش اعتقاد دارم اگه بچه روزیم باشه میاد 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ببین خدا خیرت خواسته وقتی داری میگی جلوگیری داشتم و.... یعنی صلاحت توش بوده سختی میدونم داری زیاد ول ...

وای نه توروخدا اصلا نمیتونم اصصصلا.فقط از خدا میخوام مجبورم نکنه گناه کنم

😎😎😎
چون سه تا دارم اوناهم کوچیکن کارشوهرم جوریه که اصلا نمیتونه تو کار بچه ها کمکم کنه همه چیشون رو دوش ...

فاصله سنی بچه هات چقدره؟ جنسیتشونم بگو

من خودم سه تا دوست دارما🥰ولی از هیچ نظری نمیتونستم و نمیتونم

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
اشتباه نکردم شما که تو زندگی من نبودی. من داشتم به جدایی فکر میکردم و هزااااران مشکل دیگه.... خدا م ...

ولی تو قتل کردی میدونی بی دفاع تراز بچه که تو شکمت بوده هیچ کس دیگه ای نیست، تو نگران آینده ای بودی که تو دستای خدا بود نه شما، هرچند که دیگه تموم شده ولی کسیو دعوت به این کار زشت نکن چون این قتل اولاد حساب میشه 

وای نه توروخدا اصلا نمیتونم اصصصلا.فقط از خدا میخوام مجبورم نکنه گناه کنم

ببین سقط جنین تنها گناه نیست که میدونی آیه براش هست میدونی گفته خدا هر انسان بی گناهی رو بکشی جایگاه انسان دوزخه آیه هستا، و چند بار اومده اولاد خودتون رو نکشید این بچه رو اگه باشه و بتونی بکشی بی عدالتی کردی چون اولن از همه بی دفاع تر بوده و جون داشته و داره و تو از حق طبیعیش که زنده بودن هست محرومش کردی بچها تو ببین اینم دقیقا مثل همون است فقط شاید کوچیک تر باشه همین 

2706