2410
2553
عنوان

یه لحظه میایید اینطرف

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 81 پست
من سر حاملگی خارج رحمم بخدا خیلی عذاب کشیدم تا دم مرگ رفتم به قول دکتر میگفت خدا به بچه هات رحم کرد. ...

انشاءالله عزیزم انشاءالله هرطور که خودت میخوای همونطور بشه گلم توکل به خدا

من حاجتم را از دست های بریده عباس خواهم گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه پاره بشه آدم نفهمه.از بی بی چک زدن وحشت دارم بخدا این نهایت بدشانسیه من با یه لوله با وجود ...

دعای هر لحظه ی منم همینه واقعا. خدا جون همین دوتارو برام حفظ کن و دیگه بچه بهم نده لطفا 🙏🙏🙏 بده کسایی که منتظرن

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2720
خدانکنه.حاضرم سرطان داشته باشم ولی باردار نباشم.

اخی منم برا بچه اولم زود بچه دار شدم شوهرم مجبورم کرد بعدش دخترم اینقد اذیت میکرد. ک از این دعا ها زیاد برا خودم کردم، حاالا موندم در آرزوی بچه دوم 

دعای هر لحظه ی منم همینه واقعا. خدا جون همین دوتارو برام حفظ کن و دیگه بچه بهم نده لطفا 🙏🙏🙏 بده ک ...

بخدا منم همیشه همینو میگم سومی ناخواسته اولش نمیخواستم نگه دارم ولی گفتم خداروخوش نمیاد نگه داشتم اما اگه خدایی نکرده باز با وجود یه لوله وجلوگیری باردار شده باشم دیگه نمیتونم مثل قبل فکر کنم

😎😎😎
2714
خدانکنه.حاضرم سرطان داشته باشم ولی باردار نباشم.

وا رد دادی خواهر، این چه حرفیه میزنی اگه به صلاحت باشه و قرار باشه یه بچه دیگم داشته باشی داری چرا انقدر بال بال میزنی تو 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

یه ازمایش خون بده این همه تو استرس نباشی 

در ثانی انقدر مطمئنی بچه نمیخوای همسرت بره لولشو ببنده خلاص که چی انقدر میخوای دم به دیقه حرص بخوری همه اینکارا رو زود انجام بده 

اخی منم برا بچه اولم زود بچه دار شدم شوهرم مجبورم کرد بعدش دخترم اینقد اذیت میکرد. ک از این دعا ها ز ...

جدی میگی چند ساله منتظری برا بچه دوم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
بخدا منم همیشه همینو میگم سومی ناخواسته اولش نمیخواستم نگه دارم ولی گفتم خداروخوش نمیاد نگه داشتم ام ...

منم سومی رو نا خواسته باردار شدم تو شرایطی که هم بچه شیر میدادم

هم خودم تنبلی تخمدان داشتم

هم همسرم واریکوسل شدید( تعداد اسپرم ها پایین)

سقط کردم 

البته به نگه داشتنش فکر هم کردم اما ی سری اتفاقات افتاد که مصمم شدم تو سقط کردنش

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
گاهی اوقات یه دل درد خفیفی دارم خیلی کم البته بارداری ها هم اینجوری میشدم نمیشه بهش اطمینان کرد

ببین خدا خیرت خواسته وقتی داری میگی جلوگیری داشتم و.... یعنی صلاحت توش بوده سختی میدونم داری زیاد ولی شاید یه بچه صالح باشه برات که باقیات صالحات بشه 

منم سومی رو نا خواسته باردار شدم تو شرایطی که هم بچه شیر میدادم هم خودم تنبلی تخمدان داشتم هم همسر ...

اشتباه کردی، بعدا متوجه حرفم میشی 

2706