2726
عنوان

یه لحظه میایید اینطرف

384 بازدید | 81 پست

سلام خانوما.من ۱۸ماهه زایمان کردم ۷ماهگی بچم پریود شدم هر دوماه یکبار میشدم یک سالگیش هم یه حاملگی خارج رحمی داشتم دوماه بعدش پریود شدم تا سه ماه تقریبا منظم بود در حد دوسه روز عقب میوفتاد.اما این ماه ۱۴روز گذشته هنوز نشدم چندروز پیش تخمدانهام به شدت درد میکرد ورم کرده بود به حدی که دست میزدم ورمش مشخص بود اما بعد دو روز خوب شدم جلوگیری با کان دارم.کسی تاحالا اینجوری بوده.تجربه یی داره کسی آیا

😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب کاندوم اخه خیلی مطمئن نیست چرا بی بی نمیذاره مگه نمیگی سابقه تاخیر نداشتی حالا یه بی بی بذار کاش ...

مگه میشه پاره بشه آدم نفهمه.از بی بی چک زدن وحشت دارم بخدا این نهایت بدشانسیه من با یه لوله با وجود جلوگیری بخوام باردار بشم.بخدا روزی هزاربار دعا میکنم خدایا به جای مت به اوناییکه میخوان بده

😎😎😎
مگه میشه پاره بشه آدم نفهمه.از بی بی چک زدن وحشت دارم بخدا این نهایت بدشانسیه من با یه لوله با وجود ...

عزیزم کار خدا حالا برا اطمینان بذار نبودی بروسونو بده ببین شاید کیست باشه 

من حاجتم را از دست های بریده عباس خواهم گرفت
خدانکنه.حاضرم سرطان داشته باشم ولی باردار نباشم.

عزیزم خدا نکنه سرطان اسمش هم درد اوره هیچ وقت نگو من دیدم تو اطرافم که سرطان چطور ابشون کرد خیلی بده برا هیچ مسلمونی پیش نیاد عزیزم انشاءالله هرچی از خدا میخوای همون بشه توکل به خدا

من حاجتم را از دست های بریده عباس خواهم گرفت
نه بابا نمیخواستم قرص ال دی رو به روش اورژانسی خوردم که جواب نداد.

من بچم سه ماهشه. پری نشدم دو هفته عقب لفتادم بیبی زدم بعد نیم ساعت مثبت شد .نمیدونم چجوریه.

مگر می شود تو باشی و عشق چنین رنگ پریده و غمگین زیر پیراهن من قوز کرده باشد؟..🌹👌
عزیزم خدا نکنه سرطان اسمش هم درد اوره هیچ وقت نگو من دیدم تو اطرافم که سرطان چطور ابشون کرد خیلی بده ...

من سر حاملگی خارج رحمم بخدا خیلی عذاب کشیدم تا دم مرگ رفتم به قول دکتر میگفت خدا به بچه هات رحم کرد.چهاربار شکمم جراحی شده اگه خدایی نکرده باردار باشم واقعا درد و سختیش کم نیست.دعاکن دیگه منم دعا میکنم خدا به شما یه نی نی سالم و ناز بده

😎😎😎
من بچم سه ماهشه. پری نشدم دو هفته عقب لفتادم بیبی زدم بعد نیم ساعت مثبت شد .نمیدونم چجوریه.

منم پارسال اینجوری شدم قبل از اون خارج رحمی بخدا داشتم سکته میکردم میگفتم به هیچ عنوان نمیتونم نگهش دارم ولی رفتم آزمایش دادم منفی بود.البته اونموقع من هنوز پریود نشده بودم بعد زایمانم

😎😎😎
2706