1421
1411
عنوان

خدا میگوید

158 بازدید | 15 پست

خدا می گوید هر آنکس را که بیشتر از من دوست داری، او را از تو میگیرم... و می افزاید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم و فصل عوض می شود شاخه های درختانی که سایه می افکند، خشک می شود... صبر لبریز می شود حتی یار را که جون و دل حساب میکردی یک روز غریبه می شود دشمن بر می خیزد و دوستت می شود یه همچین دنیای غریبی ست هر آن چیزی را که میگویی، نمیشود اتفاق می افتد !میگی نمیفتم، میفتی (سقوط میکنی، شکست میخوری) میگی غافلگیر نمیشم، غافلگیر میشوی (متعجب میشوی) عجیب ترینش هم این است که میگی مردم ولی باز هم زنده می مانی...!!!!

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1401

قبلا معتقد به این حرفها بودم.نمیتونستم حتی بخندم چون فکر میکردم بعد از گریه ،غم میاد سراغم.فکر میکردم اگه عاشق بشم خدا نمیخواد و ازم میگیره چون خیلی دوستش دارم و ...

وقتی این اعتقادات را گذاشتم کنار هم مهربون تر شدم هم لذت بیشتری بردم و هم خداوند را جور دیگه ای شناختم و فهمیدم خدا این مدلی نیست که بخواد لذت هات را بگیره.فقط باید لذت ببری از زندگیت و به بقیه هم لذت بدی همین ....

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1
قبلا معتقد به این حرفها بودم.نمیتونستم حتی بخندم چون فکر میکردم بعد از گریه ،غم میاد سراغم.فکر میکرد ...

چ چیزی باعث شد ک ذهنیتت عوض بشه؟من مثل قبلنای شمام.

💫بیداری عالِم از یاحسین مااست💫
1444
این حرفا همش برای یه عده خدا نا باور میباشد بانو حقیقتی ندارد

حرفای من حقیقت نداره؟

خب من خدارو خیلی نزدیک حس میکنم

خیلی مهربون تر حس میکنم

نمیدونم چطوری بهت بگم اما برعکس یه سریا حس نمیکنم خدافقط اونجا نشسته خطاها و ایرادای منو بگیره  و فوری ازم انتقام بگیره

حرفای من حقیقت نداره؟ خب من خدارو خیلی نزدیک حس میکنم خیلی مهربون تر حس میکنم نمیدونم چطوری بهت ب ...

نه پست استارتر را میگویم

با حرف های شما موافقم

ببخشید اشتباه منظور من را دریافتید

چ چیزی باعث شد ک ذهنیتت عوض بشه؟من مثل قبلنای شمام.

هر وقت احساس کردم چیزی را از دست میدم ،از دست دادم ! هر وقت احساس عذاب وجدان کردم نسبت به خنده هام ،بعدش گریستم ! هر وقت از این احساسات کردم که تو این تاپیک استارتر نوشته ،دقیقا همین اتفاقات برام افتاد...

ولی خدا را جور دیگر دیدم .اینکه حق الناس براش مهم تره از حق خودشه.شروع کردم به دیگران بدون چشم داشت محبت کردن .لذت بردن از تک تک لحظات زندگیم...من نفسم از جای گرم نمیاد.تو تاپیک تجربیات گرانقدرم نوشتم.مشکلات زیاد داشتم.ولی فهمیدم که هر چی غم را هم بزنی بدتره.پا شدم و شادی و عشق را ساختم.عاشق شدم و رابطه را با انعطاف ادامه دادم و ازدواج کردم .. الان هر لحظه ای تو زندگیم باشم از ته دلم میخندم بدون اینکه نگران فردام باشم و البته به همه خوبی میکنم و در اندازه ی توانم کمک میکنم.زندگیم رو به رشد و پیشرفته.الان بیشتر حس میکنم خدا دوستم داره.ما نیومدیم به دنیا که لذت نبریم ! اومدیم خوب باشیم و لذت ببریم و دوست داشته باشیم ...

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1
1396