2410
2553

بدترین لحظه ی عمرم وقتی بود که واسه پسردایی مامانم که آدم فوق العاده متشخصی هست اشتباهی به جای استیکر تشکر استیکری با این مضمون فرستادم👈خیلی میخوامت بچه‌کی....ونی😢😢اونموقع تل قابلیت حذف نداشت از خجالت دستام یخ شده بود و حالت تهوع گرفتم

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ی بار برادرشوهر بزرگم میخاست بیاد دنبالم بریم جایی.. براش نوشتم اقای فلانی کس میاین دنبالم؟ منظورم کی بود

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
من خدا خیرش نده تو گروه فامیلی یه استیکر ک ظاهرش زشت نبود ولی زیرش یع متن فوق العاده زشت نوشته شده ب ...

خیلی حس بدیه اون لحظه😂😂

وای گروهای فامیلیییییی

یه بار عروس خالم داشت تو گروه فامیلی فیس و افاده میومد

من واسه دختر داییم نوشتم  این زشتو چرا انقد افه میاد😥یه لحظه نگاه کردم دیدم تو همون گروه اینو نوشتم دخترداییم اومد پی وی گفت نازی چت شده😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
من ی بار برادرشوهر بزرگم میخاست بیاد دنبالم بریم جایی.. براش نوشتم اقای فلانی کس میاین دنبالم؟ منظور ...

😂😂😂لعنتی ای س و ی کنار همن منم بعضی وقتا میخوام بنویسم چی مینوسم چ س😩

2714