2737
2734
عنوان

اندازه سینه ها برای تعیین جنسیت درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 61952 بازدید | 102 پست
من نی نیم دختر بود سینه چپم سنگین تر شده بود در صورتی که قبل بارداریم اینطوری نبود

من کلا سینه هام بزرگتر شدن چپم هم بزرگ تر از راسته سر سینه هام هم بزرگ تر شده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزا معیار درستی نیست، اگه خیلی عجله داری برو ازمایش بده جنسیتو بفهمی

مگه تو‌ماهه پایین نشون میده؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2728
تو چرا رفتی سینه های همسایه رو چک کردی🤣🤣🤣چرا من تا میام پی ببرم ک یه فرضیه درسته فوری مثال برعکس ...

کوچولو بودم باو داشت ب بچش شیر میداد منم دیدم دگ 

خاستم بگم این علایما چرته 

چجوریه نمیدونم اینا 

سوزن خیاطی سالم رو ۲۴ ساعت میذاری تو ادرار صبحگاهی اگه سیاه شع و زنگ بزنه دختر اگه شستیش تغیری نکرده بود یا سیاهیش تمییز شد پسر

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
قبل بارداری هم اینجوری بود یا بعد بارداری اینجوری شد؟ آخه من قبل بارداری هم خیلی کم سینه چپم بزرگ ت ...

قبل بارداری مثل هم بودن یه اندازه

ولی بعدش نوک سینه چپم بزرگتر و تیره تر شد 

حجمش هم بزرگتر

2738
نظربه هایی که بیشتر جواب درست دادن : نمک و ادرار  و تست سوزن تو ادرار بوده

عه چجوریه 

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
ناشتا نمک و ادرار و امتحان کن کف کنه ادرار رنگش کدر بشه پسره نمک بریز به ظرفی اروم ادرار بریز روش

تو سونو ان تی چی حدس زدن؟؟

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
تو چرا رفتی سینه های همسایه رو چک کردی🤣🤣🤣چرا من تا میام پی ببرم ک یه فرضیه درسته فوری مثال برعکس ...

😂😂😂😂😂😂😂

من دختر سینه چپم بزرگ بود.رنگ ادرار روشن

منم ادرارم روشن تر شده پس امیدوارم باشم😁

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
کوچولو بودم باو داشت ب بچش شیر میداد منم دیدم دگ  خاستم بگم این علایما چرته

ای کوچلوی نابکار🤣🤣🤣🤣دستت رو شد 

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2706