2726

سلام خانومایی که دختر دارید و دختر باردارید درسته که اگه سینه چپ بزرگ تر از راست باشه بچه دختره؟

و اینکه بزرگ شدن سینه ها هم نشانه دختر داشتنه؟

کلا هر روشی که براتون درست بوده برای تعیین جنسیت رو لطفا بگید

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

فک نکنم ربطی داشته باشه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دختر داشتم سینه چپم بزرگتر بود

قبل بارداری هم اینجوری بود یا بعد بارداری اینجوری شد؟

آخه من قبل بارداری هم خیلی کم سینه چپم بزرگ تر بود ولی الان فرقشون خیلی بیشتر شده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

این علامت سینه ها و صربان قلب اصلا درست در نمیاد من ماله همه رو پرسیدم برا هرکی یجوریه فقط اکثریت میگن پسر دارها حاله دور نوک سینشون تیره تر شده دختر دار ها روشنتر

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
برعکس گفتی عزیزم سینه راست بزرگ باشه پسره چپ بزرگ باشه دختره مال من درست بود چپ بزرگتر شده و پسر ...

همه جا اینجوری نوشته که چپ بزرگ باشه دختره 

خودتونم اینجوری گفتید که

2706