1861
1823
عنوان

اندازه سینه ها برای تعیین جنسیت درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9315 بازدید | 93 پست
این چیزا معیار درستی نیست، اگه خیلی عجله داری برو ازمایش بده جنسیتو بفهمی

عجله نه فقط میخوام امیدم بیشتر باشه که بچه م دختره 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

این علامت سینه ها و صربان قلب اصلا درست در نمیاد من ماله همه رو پرسیدم برا هرکی یجوریه فقط اکثریت می ...

همسایمون ۴تا دختر اورد دور سینش کم کم تیره میشد

سر اخری سیاه شد کلا ۰🥴

1825
نظربه هایی که بیشتر جواب درست دادن : نمک و ادرار  و تست سوزن تو ادرار بوده

چجوریه نمیدونم اینا 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
همسایمون ۴تا دختر اورد دور سینش کم کم تیره میشد سر اخری سیاه شد کلا ۰🥴

تو چرا رفتی سینه های همسایه رو چک کردی🤣🤣🤣چرا من تا میام پی ببرم ک یه فرضیه درسته فوری مثال برعکس پیدا میکنین 😭😭😭😭

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
1856
چجوریه نمیدونم اینا

ناشتا نمک و ادرار و امتحان کن کف کنه ادرار رنگش کدر بشه پسره

نمک بریز به ظرفی اروم ادرار بریز روش

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنین با دل پاکتون❤ممنون خدا عوضشو بهتون بده
من نی نیم دختر بود سینه چپم سنگین تر شده بود در صورتی که قبل بارداریم اینطوری نبود

من کلا سینه هام بزرگتر شدن چپم هم بزرگ تر از راسته سر سینه هام هم بزرگ تر شده

این چیزا معیار درستی نیست، اگه خیلی عجله داری برو ازمایش بده جنسیتو بفهمی

مگه تو‌ماهه پایین نشون میده؟

💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
تو چرا رفتی سینه های همسایه رو چک کردی🤣🤣🤣چرا من تا میام پی ببرم ک یه فرضیه درسته فوری مثال برعکس ...

کوچولو بودم باو داشت ب بچش شیر میداد منم دیدم دگ 

خاستم بگم این علایما چرته 

1826
چجوریه نمیدونم اینا 

سوزن خیاطی سالم رو ۲۴ ساعت میذاری تو ادرار صبحگاهی اگه سیاه شع و زنگ بزنه دختر اگه شستیش تغیری نکرده بود یا سیاهیش تمییز شد پسر

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنین با دل پاکتون❤ممنون خدا عوضشو بهتون بده
قبل بارداری هم اینجوری بود یا بعد بارداری اینجوری شد؟ آخه من قبل بارداری هم خیلی کم سینه چپم بزرگ ت ...

قبل بارداری مثل هم بودن یه اندازه

ولی بعدش نوک سینه چپم بزرگتر و تیره تر شد 

حجمش هم بزرگتر

🌺🌺🌺🌷🌷🌷در روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره🤩🤩🤩💃💃💃
نظربه هایی که بیشتر جواب درست دادن : نمک و ادرار  و تست سوزن تو ادرار بوده

عه چجوریه 

💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
ناشتا نمک و ادرار و امتحان کن کف کنه ادرار رنگش کدر بشه پسره نمک بریز به ظرفی اروم ادرار بریز روش

تو سونو ان تی چی حدس زدن؟؟

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
1845