2726
عنوان

این کوفتی پیدا نمیشه چرا ؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 70 پست
سلام عزیزم.منم جز یاسمین چیز دیگه ای نمیشناسم. چقدر گرون شده!😱

گرون شده 😢😢😢😢😢

جهنم. بگو پیدا بشه .

برا اربعین میخوام 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از خیلی روزهای قبلش باید بخورم . وگرنه که فایده نداره . پریود میشم😭😭😭 

ای بابا راست میگی

همه جا رو گشتی،؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ناراحت نشی ولی نظر من اینه که خوردن قرص اشتباهه۔ضرر زدن به بدن  برای زیارت ۔خدا بزرگتر از این حرفاس شما پریودم باشی همونایی که به جا میاری کم ارزش تر نیست۔چه بسا چون دوسداری نماز بخونی و۔۔۔۔ولی نمیتونی ثوابشو برات میمویسن

2728

خواهری مادری خاله ای کسی نداره ازش بگیری؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
گرون شده 😢😢😢😢😢 جهنم. بگو پیدا بشه . برا اربعین میخوام 

از هلال احمر تهران پیگیری کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
استفادش مشکل شرعی نداره?واسه زیارت به بدن اسیب بزنی و سیکل طبیعی بدن بههم بریزی?

مصرف هر چیزی که به بدن ضرر بزنه اشکال داره.اما من یاسمین رو مصرف کردم،واقعا مشکلی به دنبال نداشته.سیکل هم درست میشه دوباره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ناراحت نشی ولی نظر من اینه که خوردن قرص اشتباهه۔ضرر زدن به بدن  برای زیارت ۔خدا بزرگتر از این ح ...

مادر من انقد بیخودکی عقب جلو انداخت آی مسافرته آی زیارته فلانی عروسیشه سختمه و... اخر سرطان سینه گرفت استاد تنظیم خانوادمون میگفت کسایی که اینکا رو میکنن خطر مرگو میخرن مثل خودکشیه سالها طول میکشه اسیبی که به بدنشون میخوره به حالت عادی برسه میگفت هیچ وقت نذارید هورموناتون بالا پایین شن کل سیستم بدن میریزه به هم و فشار زیادی به بدن میاد

واقعا برا منم عجیبه پس حق النفس چی میشه اینا جواب خدارو چه جوری میدن با اسیبی که به خودشون میزنن

لطفا درخواست دوستی ندید
مادر من انقد بیخودکی عقب جلو انداخت آی مسافرته آی زیارته فلانی عروسیشه سختمه و... اخر سرطان سینه گرف ...

عزیزم ممنونم از مهربونی و محبتت. لطف کردی 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ناراحت نشی ولی نظر من اینه که خوردن قرص اشتباهه۔ضرر زدن به بدن  برای زیارت ۔خدا بزرگتر از این ح ...

ناراحت نشدم عزیزم.

ممنونم از حسن نیتت. 

بیا ماچت کنم .

و سپاس

استفادش مشکل شرعی نداره?واسه زیارت به بدن اسیب بزنی و سیکل طبیعی بدن بههم بریزی?

عزیزم به اون صورتی که فرض میکنید نیست فدات شم. 

در هرحال ممنونم از مهربونیتون

پس ماه رمضانم بخوریم و روزه بگیریم ?روزه واجبتر از زیارت هست 

باید از دفتر مرجعتون استفتا کنید.

2706