2737
2734
عنوان

این کوفتی پیدا نمیشه چرا ؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 70 پست

پیدا کردی بزار تو سوراخ جوراب لاکچریت ندزدنش چقد گرونه 🙁🙁🙁🙁

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کربلا نداره بری از همونجا بخری؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
به هر کسی یه چیزی میسازه من چند سال پیش برای درمان کیستم دکتر رفتم و بهم یاسمین داد و از وقتی یاسمین ...

ال دی من هربار خوردم به حال مرررررررگ افتادم . یعنی تهوع های وحشتناک. هرکاری هم بگی فایده نداره . ویتامین بی خوردم صد تهوع خوردم شب قبل خواب خوردم و..‌‌

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2731
کربلا نداره بری از همونجا بخری؟؟

عزیزم از خیلی روزهای قبلش باید بخورم . وگرنه که فایده نداره . پریود میشم😭😭😭 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
یاز ایرانیه ولی قطعا نمیشه مثل یاسمین چون به من ک نساخت. برو دکتر آمپول مینویسه فک کنم . یا بهت قرصی ...

یاز المانیه. من نگرفتم البته .

اونایی که زودتر پریود میشی هم فایده نداره . بعدش تو اون ایام معمولا دوباره میفتی به لک بینی 😣😣😣😣

2738
یاز المانیه. من گرفتم البته . اونایی که زودتر پریود میشی هم فایده نداره . بعدش تو اون ایام معمولا د ...

والله اینی ک داروخونه به من نشون داد کلا ایرانی بود تو بسته بندی مثل یاسمین 

خدایا خیلی دوستت دارم. دلم تنگ شده خیلی تنگ...
@بانوی_بی_نشان    

سلام عزیزم.منم جز یاسمین چیز دیگه ای نمیشناسم.

چقدر گرون شده!😱

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
یاز ایرانیه ولی قطعا نمیشه مثل یاسمین چون به من ک نساخت. برو دکتر آمپول مینویسه فک کنم . یا بهت قرصی ...

اتفاقا یاز از یاسمین چون ضعیف تره عوارضشم کمتره تنها قرصیه که منو اذیت نکرد

لطفا درخواست دوستی ندید
2706