1373
1341
عنوان

این کوفتی پیدا نمیشه چرا ؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 70 پست
مادر من انقد بیخودکی عقب جلو انداخت آی مسافرته آی زیارته فلانی عروسیشه سختمه و... اخر سرطان سینه گرف ...

عزیزم ممنونم از مهربونی و محبتت. لطف کردی 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ناراحت نشی ولی نظر من اینه که خوردن قرص اشتباهه۔ضرر زدن به بدن  برای زیارت ۔خدا بزرگتر از این ح ...

ناراحت نشدم عزیزم.

ممنونم از حسن نیتت. 

بیا ماچت کنم .

و سپاس

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

استفادش مشکل شرعی نداره?واسه زیارت به بدن اسیب بزنی و سیکل طبیعی بدن بههم بریزی?

عزیزم به اون صورتی که فرض میکنید نیست فدات شم. 

در هرحال ممنونم از مهربونیتون

پس ماه رمضانم بخوریم و روزه بگیریم ?روزه واجبتر از زیارت هست 

باید از دفتر مرجعتون استفتا کنید.

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1387
پس ماه رمضانم بخوریم و روزه بگیریم ?روزه واجبتر از زیارت هست 

اون فرق میکنه .

من هیچ رمضانی این کار رو نکردم و نمیکنم. چون دلیل نداره . خداوند خودش مرخصی داده ! من کاسه داغ تر از آش بشم😁

ولی گلم زیارت فرق میکنه .معلوم نیست کی دوباره قسمت بشه یا نشه و...

در هرحال این نظر و انتخاب منه . ولی مهربونی و لطف شما رو دریافت کردم 😙😙😙😙😙😙😙😙

[QUOTE=104416148]اون فرق میکنه . من هیچ رمضانی این کار رو نکردم و نمیکنم. چون دلیل نداره . خداوند خودش مرخصی داده 

۔سفر خوبی داشته باشی عزیزم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍من روهم دعاکن این وسواس لعنتیم خوبشه

[QUOTE=104416148]اون فرق میکنه . من هیچ رمضانی این کار رو نکردم و نمیکنم. چون دلیل نداره . خداوند خو ...

قربونت بشم . قابل باشم چشم حتما حتما

1376
اون فرق میکنه . من هیچ رمضانی این کار رو نکردم و نمیکنم. چون دلیل نداره . خداوند خودش مرخصی داده ! ...

یاز بگیر یاز بگیر یاز بگیر

60تومنه ولی عاااالیه.من 3ساله میخورم.الان کمیاب شده شوهرمو فرستادم دوبسته گرفت از شهر دیگه برام

حالت تهوع هم نداره اصلا

یا امام حسین عزیزمو شفا بده دیگه هیچی نمیخوام ازت
1288
یاز بگیر یاز بگیر یاز بگیر 60تومنه ولی عاااالیه.من 3ساله میخورم.الان کمیاب شده شوهرمو فرستادم دوبست ...

خوب پیدا نمیشه اخه 😭😭😭😭

اینترنتی هم می‌تونی بخری. قیمتشم یه سایت ۵۴ زده بود.

زنگ بزن اطلاعات دارویی بپرس کدوم داروخانه‌های شهرتون داره.

اگر تاپیک دروغ می‌زنین و باهاش کسیو دلخون می‌کنین بدونین که حق‌الناس گردنتونه.
1364