1373
1363
عنوان

این کوفتی پیدا نمیشه چرا ؟😢😢😢

739 بازدید | 70 پست

سلام رفقا ‌.

می خوام برم کربلا ان شاءالله. 

فرض صدبارداری یاسمین تنها قرصیه که باهاش تهوع و سردرد نمیگیرم.

همیشه از این چند بار که سفرهای زیارتی قسمت شده فقط با این قرص رفتم. بعدشم لک بینی و عقب و جلو انداختن پریود نداشتم.

الان تمام مشهد رو زیر و رو کردم . نیست !! میگن توزیع نشده . 

و اگر باشه ۱۲۰ هزار تومنه . جهنم . بگو ۲۰۰. 

قطعا دکتر میرم . ولی لطفا تجربه تون رو بگید قرص مشابه چیه ؟ که تهوع نیاره ؟ که تهوع  نیاره ؟ که تکرار میکنم تهوع نیاره 

😢😢😢😢😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1387

تهرانم من هر چی گشتم نیست۱۳۰ تومن قیمت دو ماه پیش آخرین باری ک گرفتم

خدا جونم شکرت... من منتظر معجزه ات هستم . گاهی  امیدم کمرنگ میشه ولی از بین نمیره خدا جونم وقتم کمه فقط یکماه مونده .خدایا معجزه ات رو به نام من بزن...
سلام ای سفالینه ترک خورده قدیمی😂😂😂 خوشبحالت عزیزم😍

فدات شم.

چی خاکی کنم سرم بگو. دوره م دقیق میفته توی همون روزها

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

خوش به سعادتت برای ما هم دعا کن 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋
1376

یاز ایرانیه ولی قطعا نمیشه مثل یاسمین چون به من ک نساخت. برو دکتر آمپول مینویسه فک کنم . یا بهت قرصی میده که بخوری زودتر از موعد پریود بشی .

خدا جونم شکرت... من منتظر معجزه ات هستم . گاهی  امیدم کمرنگ میشه ولی از بین نمیره خدا جونم وقتم کمه فقط یکماه مونده .خدایا معجزه ات رو به نام من بزن...
اره مصرف کردم نه تهوع نداره حداقل برا من نداشت. البته خیلی کمیابه امیدوارم پیدا کنین

همون دیگه . یاسمین هم‌پیدا نمیشه .‌پیدا شه که حرف نداره 

به هر کسی یه چیزی میسازه من چند سال پیش برای درمان کیستم دکتر رفتم و بهم یاسمین داد و از وقتی یاسمین خوردم به لکه بینی افتادم و تا قبل بارداریم این لکه بینی لعنتی باهام بود و هیچ درمونی هم براش پیدا نشد.😤

ال دی معمولی میخوردم خوب بود نه لکه بینی داشتم نه تهوع.

بعد دوتا سقط هام دکتر بهم روکین داد اونم خوب بود و بدون عارضه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

یاز زیاد هست ولی یاسمین نیست. 

1226

پیدا کردی بزار تو سوراخ جوراب لاکچریت ندزدنش چقد گرونه 🙁🙁🙁🙁

یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅     بچه ها چند ماه معلق بودم حسابی دلم برای این جمله هاتون تنگ شده بود: وای خونه ماهم همینقدر چای میخورن(امضام) و چه پروفایل قشنگی داری😍😍😍 اینقد ذوق میکنم خوشتون میاد😍😅
به هر کسی یه چیزی میسازه من چند سال پیش برای درمان کیستم دکتر رفتم و بهم یاسمین داد و از وقتی یاسمین ...

ال دی من هربار خوردم به حال مرررررررگ افتادم . یعنی تهوع های وحشتناک. هرکاری هم بگی فایده نداره . ویتامین بی خوردم صد تهوع خوردم شب قبل خواب خوردم و..‌‌

1364