1803
1804

لغو دوستی کن

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

همه گزارش هات یه دونه حساب کیشه😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
1771

چرا درخواستاشونو قبول میکنین من نمیفهمم!!!!!

این که مردای اینجا مریضن و دنبال چی هستن مشخصه من موندم شماها چرا درخواست قبول میکنید!!!!😑😑😑😑

خوب امضامو عوض میکنم ولی بازم روی سخنم خودتی!!!درسته با اون کاربری نحس و چندشت دیگه نمیای ولی مطمئنم با کاربری دیگه هستی و میخونی . خوشحالم که گند کارات در اومد و پرتت کردن بیرون ، دیدی نه تنها من نترکیدم بلکه خودت رفتی قاطیه باقالیا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منتظرم باز یجایی سوتی بدی باز بفرستمت همون جایی که الان هستی!!!!من شکل حرف زدنت و طرز فکر پوسیدتو میشناسم پس بپا سوتی ندی و دور بر من آفتابی نشی . 
1794

من یبار چندتا درخواست پشت سرهم بود همرو قبول کردم نگو یکیش اقاس😐

پیام داد سلام زن😐 بیکاری یکم باهم حرف بزنیم😒ازین اراجیف

منم لغوش کردم و سپردمش به نی نی یار قهرمان😃

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

اسی تا حالا کلی تاپیک مثل  تو دیدم بعدم میگن ما نفهمیدیم مرده!!! مگه میشه نفهمی و قبول کنی ؟!!!!

خوب امضامو عوض میکنم ولی بازم روی سخنم خودتی!!!درسته با اون کاربری نحس و چندشت دیگه نمیای ولی مطمئنم با کاربری دیگه هستی و میخونی . خوشحالم که گند کارات در اومد و پرتت کردن بیرون ، دیدی نه تنها من نترکیدم بلکه خودت رفتی قاطیه باقالیا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منتظرم باز یجایی سوتی بدی باز بفرستمت همون جایی که الان هستی!!!!من شکل حرف زدنت و طرز فکر پوسیدتو میشناسم پس بپا سوتی ندی و دور بر من آفتابی نشی . 
1774