1373
1341
عنوان

این کاربره چرا نمیترکههههه😐😐

681 بازدید | 68 پست

babakph رو هر چی گزارش میزنم براش نمیترکه😐😐😂

هی بهم پیام میده🔫😐

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶

چی میگه مگه؟

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

الکی که نمیشه کاربرارو ترکوند. 

آخه خیلی من متاهلم ولی گیر داده بم😱

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
1379
آخه خیلی من متاهلم ولی گیر داده بم😱

دوستیشو لغو کن خب.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
بمنم درخاست داده😂😂😂😂

من لغوش کردم قبول نکن خیلی رو مخه😡

دوستیشو لغو کن خب.

الان کردم😂

1376
خب چرا دوستیشو قبول کردی  لغوش کن

نمیدومستم مرده😂

چرا درخواستاشونو قبول میکنین من نمیفهمم!!!!!

این که مردای اینجا مریضن و دنبال چی هستن مشخصه من موندم شماها چرا درخواست قبول میکنید!!!!😑😑😑😑

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
1226
همه گزارش هات یه دونه حساب کیشه😁

وای چه ضایع😐😂

@babakph     @نی_نی_یار_5     بسپرش به نی نی یار😁

نیاد بریزه سرم حالا😂

من یبار چندتا درخواست پشت سرهم بود همرو قبول کردم نگو یکیش اقاس😐

پیام داد سلام زن😐 بیکاری یکم باهم حرف بزنیم😒ازین اراجیف

منم لغوش کردم و سپردمش به نی نی یار قهرمان😃

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

اسی تا حالا کلی تاپیک مثل  تو دیدم بعدم میگن ما نفهمیدیم مرده!!! مگه میشه نفهمی و قبول کنی ؟!!!!

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
1364