2703
2553
عنوان

همسایه پر سر و صدا

507 بازدید | 22 پست

سلام دوستان.

ما خونمون ویلاییه و یک همسایه کنارمون هست که میان توی حیاط و بالکن به شدت سر و صدا میکنن. اصلا قابل تحمل نیست دیگه. تذکر هم فکر نکنم دیگه فایده ای داشته باشه. 

ما گفتیم بین حیاط خودمون و حیاط اونها تا بالا شیروانی یا دیوار بکشیم. به نظرتون این کارو بکنیم تاثیری داره؟

مرسی

نه

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

عجب بهشون تذکر بدین مگه میشه تاثیری نداشته باشه یعنی انقد بی فرهنگن!!

فکر کنم کمتر شه صدا ها ولی بازم چندان فایده نداره سر و صدا میاد

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عجب بهشون تذکر بدین مگه میشه تاثیری نداشته باشه یعنی انقد بی فرهنگن!! فکر کنم کمتر شه صدا ها ولی با ...

راستش ما ازشون میترسیم! 

صداهاشون کامل میاد. اصلا یه جوریند. چند بار بوی تریاک اومده از خونشون.

انگار از هیچ کسی هم هیچ ترسی ندارند.

دو تا پسر ناجور هم توی خونشونه. میترسم از دیوار حیاط کا کوتاس بالا بکشن بیان تو خونه. بهشون میاد این کاره باشن.

همین الان هم صداشون داره روانیم میکنه. ساعت سه نصف شب میریزن تو حیاط قابلمه به هم میکوبون و خیلی چیزهای دیگه. اصلا اعصابم نمیکشه حتی براتون بگم چی کارا میکنن.

2714
2706