1373
1363
عنوان

همسایه پر سر و صدا

255 بازدید | 22 پست

سلام دوستان.

ما خونمون ویلاییه و یک همسایه کنارمون هست که میان توی حیاط و بالکن به شدت سر و صدا میکنن. اصلا قابل تحمل نیست دیگه. تذکر هم فکر نکنم دیگه فایده ای داشته باشه. 

ما گفتیم بین حیاط خودمون و حیاط اونها تا بالا شیروانی یا دیوار بکشیم. به نظرتون این کارو بکنیم تاثیری داره؟

مرسی

نه

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

عجب بهشون تذکر بدین مگه میشه تاثیری نداشته باشه یعنی انقد بی فرهنگن!!

فکر کنم کمتر شه صدا ها ولی بازم چندان فایده نداره سر و صدا میاد

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1387
عجب بهشون تذکر بدین مگه میشه تاثیری نداشته باشه یعنی انقد بی فرهنگن!! فکر کنم کمتر شه صدا ها ولی با ...

راستش ما ازشون میترسیم! 

صداهاشون کامل میاد. اصلا یه جوریند. چند بار بوی تریاک اومده از خونشون.

انگار از هیچ کسی هم هیچ ترسی ندارند.

دو تا پسر ناجور هم توی خونشونه. میترسم از دیوار حیاط کا کوتاس بالا بکشن بیان تو خونه. بهشون میاد این کاره باشن.

همین الان هم صداشون داره روانیم میکنه. ساعت سه نصف شب میریزن تو حیاط قابلمه به هم میکوبون و خیلی چیزهای دیگه. اصلا اعصابم نمیکشه حتی براتون بگم چی کارا میکنن.

1376

تذكر فايده دازه

منم همسايه ى پر سر و صداى نفهم دارم

با تذكر مودبانه وحشى تر از قبل شدن

انقدر صدا دارن كه انگار هميشه وسطه يه مدرسه ئسرونه داريم زندگى ميكنيم

وزن شروع:٨٢.٥...هدف اول:٨١✔️...هدف دوم:٧٩...تاپيك لاغرى خانماى ٨٥ كيلويى...من ميتونم به وزن دلخواهم برسم ميگى نه؟حالا ببين💪🏻

اره حتمادیواربکشید فرق داره صددرصد. حداقل امنیت دارین

خوشحالم که اومدی توزندگیم کوچولویه نازنینم خیلی دوست دارم میدونم بیای توزندگیم مث کوه پشت مامانتی و تنهام نمیزاری منم عاشقانه دوست دارم به جای همه عاشقتم ومیخامت. پسرکوچولویه خوشگل خودم بابایی هم دوست دارهالهم صل علی محمد وال محمد..... خدایا همه منتظرا مادربشن به امید خودت هیچکس حسرت به دل نمونه الهی امین
1378

وااای منم این مشکل رو با همسایمون دارم شبها ۱۲ شب تازه مهموناشون میان تا ۲ و ۳ شب بزن برقص و بازی دارن استاد سرو صدان ینی 

یه روز تولد گرفته بودن از صبح تا شب باند میخوندو سرو صدا که حتی نمیشد بخوابی 

تذکر هم جز قهر و. بگومگو و ....فایده ای نداشت 

میخواستیم خونمونو از دستشون عوض کنیم ولی نشد در نهایت تصمیم گرفتم صبر کنم و سخت نگیرم و اونها رو همینطوری که هستن بپذیرم 

به گفته پیامبر (ص): از آداب همسایه داری صبر بر آزار همسایه است ...

یک مستند ماهواره نشون داد که سر همین سرو صدا دو تا همسایه انقدرررر جر و بحث و دعوا کردندددد که هروز تا یو سال پلیس میومد  که آخر یک روز بدجور دعوا و بزن بزن بالا گرفت و  چاقو کشی کردند آخر زنه چاقو رو هفت بار کرد تو قلب زن همسایه خودشم حامله بود افتاد زندان 

حبس بیست ساله و شوهرش بچشو گرفت و رفت و اون همسایه عزادار هم ازون خونه و شهر رفت 

موفقیت نزدیک است ...
بگشین حداقل خیالتون راحت میشه  ولی خونه حیاط دار فکر نمیکردم انقدر صدای همسایه ها زیاد باشه

ما هم مثل شما فکر میکردیم، اصلا فکرشم نمیکردیم با چنین اعجوبه هایی روبرو بشیم.

همسایه های دو طرف کناریمون فوق العاده با فرهنگند اصلا هیچ صدایی ازشون نمیاد. همسایه طبقه بالا هم همینطور.

متاسفاانه اینا یه سالی هست اومدن. اصلا با داد و عربده و جیغ با هم حرف میزنن. مدلشون اینطوریه. و همیشه خدا تو حیاط و بالکنن.

مادرشون که زن پیری هم هست و مثلا بزرگترشونه، بخدا جیغ هایی میکشه من از اینجا قلبم کنده میشه. میترسم سکته کنم بخدا

1364