2726
عنوان

خواهر شوهر نفهم

495 بازدید | 27 پست

بچه ها من پوست روشنی دارم ولی چندتا جوش دارم یعنی همیشه زیرپوستی یه چندتا جوش دارم امروز بهم میگه پوست تو رو دیدنی خدارو بابت پوست خوبم شکر میکنم میخواستم بدجور جوابشو بدم به خاطر مادرشوهرم هیچی نگفتم چون خانوم خوبی هست این دخترشوهم خیلی دوست داره چون که طلاق گرفته دوبار خواستم بگم منم تو رو دیدنی خدارو بابت ازدواج خوبم شکر میکنم شیطون لعنت کردمو هیچی نگفتم ولی اعصابم بهم ریخت

گاها سکوت بهترین جوابه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ک نگفتی این حرفو 

تو هم از ظاهرش ایراد بگیر ولی هیچ وقت نقطه ضعف دیگرانو نزن تو سرشون یا نمک رو زخم بپاشی

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2728

اونم میگه از برادر من بهتر گیرت نمیومد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

خوبه نگفتی چون شوهرت برادر اون بوده اول 

بعضی وقتا ادما یه حرفی از سر نادونی میزنن اینجور موقع ها خیلی راحت بگو ناراحت شدم وهرکی یه خصوصیاتی داره وگل بی عیب خداس شماهم ایرادداری یکی همین حرف نسنجیدت که بمن زدی 

جوشم یهو دیدی فردا اونم دراورد حرص خوزدن نداره

بنظرم سر هرچیزی نباید بدبختی کسیو توروش بزنی واقعا تیکه واه پوست انداختن جوابش تیکه واسه طلاق گرفتنش زیادی سنگینه اگه من بودم کلا این ی مورواز توفکرم حذف میکردم توبدترین شرتیطم توروش نمیزدم چون ادم هیچ وقت از رو خوشی کارش ب طلاق نمیرسه مجبورمیشه ک کلی بدبختی و حرف وچشگ کثیف وتیکه و...رو تحمل کنه اما جدابشه

وای دیشب دختر عمه ی منم همین حرف را 2بار پشت سرهم بهم گفت ولی من اصلا به دل نگرفتم من کجا و اون خاله زنک کم.عقل کجا

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706