2703
2553
عنوان

بچه ها فیلم خارجی قشنگ میخام دان کنم بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 40 پست

فیلم مثل پدر مثل پسر 

ژاپنی هست سینمایی درمورد خانواده ای هست که بعد ۶ سال میفهمن بچه شون جابه جا شده 

فیلمش مدرن و خانوادگی هست و اصلا کلیشه نداره و درمورد تصمیمگیری منطقی خانواده ها درمورد سرنوشت بچه ها

معروفم هست جایزه برده فیلمش

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فارست گامپم عالیهههه فیلم اول لیستمه

بعدشم رستگاری در شاوشنگ

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
2720
فیلم مثل پدر مثل پسر  ژاپنی هست سینمایی درمورد خانواده ای هست که بعد ۶ سال میفهمن بچه شون جابه ...

مرسی فدات شم حتما میگیرمش 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
 😍😍اوکیه 

ببین ایدش خیلی عالیه ال پاچینو و شارلیز ترون و کیانو ریوز بازیگراشن ولی خب صحنه هم داره

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
2714
ببین ایدش خیلی عالیه ال پاچینو و شارلیز ترون و کیانو ریوز بازیگراشن ولی خب صحنه هم داره

اشکال نداره با صحنه اش مشکلی ندارم 🤣🤣🤣

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
 اشکال نداره با صحنه اش مشکلی ندارم 🤣🤣🤣

اگه فیلم اجتماعیو راز الود و اینکه میخت کنه میخوای اینو ببین 

اگه طنزو اینکه لبخند رو لبت باشه حس قشنگ بت بده فارست گامپ

تخیلی نیس؟ 

نه اصلا از اون فیلمای چرت یا به قول خودت تخیلی نیستش خیلی داستانش پر معناست 

ببینی پشیمون نمیشی 

من خودم خیلی طرفدار داستانای عاشقانه یا خانواده نیستم ولی این فیلم خیلی تحت تاثیرم قرار داد 

درمورد سرنوشت یه دختر هست که ستاره ی معروف هند هستش و خیلی زیبا و بااستعداده با نقش اصلی یه پسره که اسمش یادم نیست توش خان داره فکر کنم بازیگر خوش چهره هندی 

اصلا عالیه پیشنهاد میدم همین حالا دان کنی ببینی

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
ژانرش چیه عزیز؟

راز الود درام

2706