1421
1411

فیلم قشنگ میخام زیر نویس باشع و جذاب  فرقی نداره واس کدوم کشور باشه مرسی

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

زندانیانو دیدی؟البته نمیدونم خیلی قشنگه یانه..من خوشم اومد

اسی توهم یکی که جنایی وراز الود باشه معرفی کن

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

شانتی اوم هندی هست معروفه خیلی عالیه فیلمش 

عاشقانه درام هستش و کمدی هم داره 

اکثر بازیگرای معروف توش هستن 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
زندانیانو دیدی؟البته نمیدونم خیلی قشنگه یانه..من خوشم اومد اسی توهم یکی که جنایی وراز الود باشه معر ...

فیلم جان ویک خیلیییی قشنگا بکش بکشه ها  زندانیانو ندیدم باشه دان میکنم مرسی

Interstellar

Inception

Red sparow

Shutter island

Ben hor

ستیغ اره

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه
شانتی اوم هندی هست معروفه خیلی عالیه فیلمش  عاشقانه درام هستش و کمدی هم داره  اکثر بازیگ ...

تخیلی نیس؟ 

1394
اصلا فرقی نداره واسم فقط فیلم خوبی باشه  بی معنی و چرت نباشه

چرنوبیل سریال ۵قسمتی دوبله شده

در مورد انفجار یه رآکتور هسته ای تو شوروی در حدود ۳۳سال قبل

من خیلی خوشم اومد چون واقعیت بود

😍😍😍😍😍مرسی ک

وکیل مدافع شیطان

دو بار دیدمش

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
1403

فیلم مثل پدر مثل پسر 

ژاپنی هست سینمایی درمورد خانواده ای هست که بعد ۶ سال میفهمن بچه شون جابه جا شده 

فیلمش مدرن و خانوادگی هست و اصلا کلیشه نداره و درمورد تصمیمگیری منطقی خانواده ها درمورد سرنوشت بچه ها

معروفم هست جایزه برده فیلمش

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...

فارست گامپم عالیهههه فیلم اول لیستمه

بعدشم رستگاری در شاوشنگ

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
فیلم مثل پدر مثل پسر  ژاپنی هست سینمایی درمورد خانواده ای هست که بعد ۶ سال میفهمن بچه شون جابه ...

مرسی فدات شم حتما میگیرمش 

1339