1421
1389
عنوان

بچه ها فیلم خارجی قشنگ میخام دان کنم بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 40 پست
 😍😍اوکیه 

ببین ایدش خیلی عالیه ال پاچینو و شارلیز ترون و کیانو ریوز بازیگراشن ولی خب صحنه هم داره

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

ببین ایدش خیلی عالیه ال پاچینو و شارلیز ترون و کیانو ریوز بازیگراشن ولی خب صحنه هم داره

اشکال نداره با صحنه اش مشکلی ندارم 🤣🤣🤣

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
1436
 اشکال نداره با صحنه اش مشکلی ندارم 🤣🤣🤣

اگه فیلم اجتماعیو راز الود و اینکه میخت کنه میخوای اینو ببین 

اگه طنزو اینکه لبخند رو لبت باشه حس قشنگ بت بده فارست گامپ

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
 تخیلی نیس؟ 

نه اصلا از اون فیلمای چرت یا به قول خودت تخیلی نیستش خیلی داستانش پر معناست 

ببینی پشیمون نمیشی 

من خودم خیلی طرفدار داستانای عاشقانه یا خانواده نیستم ولی این فیلم خیلی تحت تاثیرم قرار داد 

درمورد سرنوشت یه دختر هست که ستاره ی معروف هند هستش و خیلی زیبا و بااستعداده با نقش اصلی یه پسره که اسمش یادم نیست توش خان داره فکر کنم بازیگر خوش چهره هندی 

اصلا عالیه پیشنهاد میدم همین حالا دان کنی ببینی

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
ژانرش چیه عزیز؟

راز الود درام

1432
نه اصلا از اون فیلمای چرت یا به قول خودت تخیلی نیستش خیلی داستانش پر معناست  ببینی پشیمون نمیش ...

باشه پس میگیرمش😍😍😍😍😗😗😗

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
1390

من سام هستم ،بوی خوش زن ،زندگی زیباست ،برگشت ناپذیر ،کفرناحوم

یه پیشنهاد دارم براتون فیلمهایی که بهتون پیشنهاد میشه رو توی گوگل با نام انگلیسی شون سرچ کنید و ببینید میزان پسندش چقدر بوده همینطور رتبه اش در چند سایت معتبر که اونجا درج می شه ، فیلمای خوب همیشه پسند بالا و رتبه خوبی دارند ... 

1442