2703
2553
عنوان

دوست ندارم باهاش بگردم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه اونجوریه و باهاش خوش نمیگذره بهت این بحثش جداست سرد باش اونم خودش کم کم ازت فاصله میگیره

خوش كه چرا

يه روز رفتيم بيرون خوب بود

ولي اين احساس خلا اذيتم ميكنه

اگرم واقعا نمیخوای باهاش دوست باشی هروقت میگه بیا پیشم به بهانه های مختلف نرو.یواش یواش کم کن دوستیت ...

انقدرممممم اصرار ميكنه بيا خونه من

عمه م ميگه از خدات باشه باهاش بگرد اين تورو شوهر ميده

2456
من انقدر بد شانسم انقدر خواستگارام بهم ميخوره دگ قيد زندگي و ازدواجو زدم

خدا نکنه

حتما قسمت نبوده و خدا دوستت داشته

انشالله با یه قسمت خوب ازدواج میکنی

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
من ٢٤ اون٢٧

واااااااااااا دختر توتازه ۲۴ سالته؟؟؟؟ 

بخدا فکر کردم بالای۳۵ داری اینجور حرف میزنی.

تازه اول کیف و حالته..بیخیال ازدواج 

توکه خداروشکر وضع مالی خوبی داره پدرت..برو اموزشگاهی مدرکی بگیر ..سرخودت رو باکلاس های مختلف گرم کن.همش که شاغل بودن نیست..

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
انقدرممممم اصرار ميكنه بيا خونه من عمه م ميگه از خدات باشه باهاش بگرد اين تورو شوهر ميده

والا چه دوست خوبی..کاشکی منم یه دوست پایه اینجوری داشتم ولی باحجابتر 😅😅😅

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خدا نکنه حتما قسمت نبوده و خدا دوستت داشته انشالله با یه قسمت خوب ازدواج میکنی

بخدا از هرچي خواستگاره و پسره بدم مياد بااينكه دوست دارم ازدواجم بكنم

دوست پسرم منو از دنيا سير كرد

2714

بنظرم چون شما تو خاستگاری موفقی نداشتی وازدواج نکردی احساس خلا میکنی..وگرنه چیزی کم نداری...مطمئنم دوستت یه شوهرخوب واست پیدا میکنه..اگرم میبینی دوستت ناراحت نمیشه بهش بگو حجابش یه کم رعایت کنه..که تو موعذب نباشی...فقط ناراحت نشه..ولی اگر دلایل دیگه داری برای کات کردن تنها راهش اینه که هروقت گفت بیا نری پیشش

واااااااااااا دختر توتازه ۲۴ سالته؟؟؟؟  بخدا فکر کردم بالای۳۵ داری اینجور حرف میزنی. تازه اول ...

بخاطر ظاهرم و وضع بابام خيييييلي خواستگار دارم

ولي الكي الكي بهم ميخوره

خسته شدم اصلا

كلاس هنري ميرم باشگاهم ميرم

ليسانس دارم ميخونم براي ارشد

بخاطر ظاهرم و وضع بابام خيييييلي خواستگار دارم ولي الكي الكي بهم ميخوره خسته شدم اصلا كلا ...

خب پس همه جوره اوکی هستی دیگه..ان شاالله که یه حاستگار خوب واست بیاد وبه زودی عروس شی❤

بنظرم چون شما تو خاستگاری موفقی نداشتی وازدواج نکردی احساس خلا میکنی..وگرنه چیزی کم نداری...مطمئنم د ...

نه عزيزم حجاب اون ربطي بمن نداره

منم خييييلي محجبه نيستم معمولي ام 

نه چيزي كم ندارم فقط خلام تو زندگي ازدواجه

نه عزيزم حجاب اون ربطي بمن نداره منم خييييلي محجبه نيستم معمولي ام  نه چيزي كم ندارم فقط خ ...

خب اون بنده خدا که بهت یکی رو معرفی کرده‌

خب پس همه جوره اوکی هستی دیگه..ان شاالله که یه حاستگار خوب واست بیاد وبه زودی عروس شی❤

سرهمين حرص ميخورم دگ

همه جوره اوكي ام ولي همه خواستگارام داغون يه دونش خوبه اونم بهم ميخوره

اونوقت يكي مثل اين دوستم هيچي نداره يه پسر توووووپ مياد تو ٢٠سالگي ميگيردش

2706